ED 77

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kemott1
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 451
Rejestracja: 2006-01-07, 18:39

Re: ED 77

Post autor: kemott1 »

agrolan pisze:Kazdy z operatorow rozsiewa EDGE i na 900 i na 1800,nieliczne sa wypadki ze w okolicy nie ma nadajnika 900.Zreszta EDGE to tak naprawde GPRS rozszezony.
"Transmisja EDGE udostepniana jest zarówno na czestotliwości 900 jak i 1800 MHz - przełączanie częstotliwości nie skutkuje zatem zmiana jakości transmisji. " taką wiadomosc dostałem z BOK ORANGE :)
chester

Re: ED 77

Post autor: chester »

Ludzie pomóżcie...też mam modem EDGE Dialer ED77 w orange...i nerwica mnie bierze...transfer mam taki ubogi że szkoda gadać...połączenia nie moe <font color="#FF00FF"><b>»»w ogóle««</b></font> nawiązać przez ten program...a jak się już uda to zaraz zrywa połączenie...co zrobić żebym mógł cały czas połączenie nawiązywać,mieć wyższy transfer i żebu połączenia nie przerywało...doradżcie...piszcie tu lub na moje gg...nr:1593234
Gość

Re: ED 77

Post autor: Gość »

dzwoń do BOK Orange!!! Ja też tak miałem, zadzwoniłem do BOK, zgłoszenie zostało przyjęte, przekazane do działu technicznego, następnego dnia technicy zadzwonili ze coś zrobili na nadajnikach i w systemie i powinno działać, i działa!!!
tatik

Re: ED 77

Post autor: tatik »

agrolan pisze:Kazdy z operatorow rozsiewa EDGE i na 900 i na 1800,nieliczne sa wypadki ze w okolicy nie ma nadajnika 900.Zreszta EDGE to tak naprawde GPRS rozszezony.
Bzdura -- oranqe edqa ma w wiekrzości na 1800 mhz
ODPOWIEDZ