Czy jak kupię telefon z EDGE to będe mógł bez żadnych innych

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kolo

Czy jak kupię telefon z EDGE to będe mógł bez żadnych innych

Post autor: kolo »

kosztów skorzystać z oferty iPlus?? Myslę o noki 6020. Pytam bo z tego co jest napisane na stronie plusa wynika że trzeba posiadać jakiś modem dużo droższy od tego telefonu
:0
Stały użytkownik forum
Posty: 63
Rejestracja: 2005-09-26, 22:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy jak kupię telefon z EDGE to będe mógł bez żadnych innych

Post autor: :0 »

Nie musisz kupować modemu. Wystarczy 6020 z oprogramowaniem i kabelkiem do współpracy z komputerem. Przed zakupem sprawdź jak działa GPRS/ EDGE na zwykłej karcie SIM. Modemy dają możliwość podłączenia anten zew., telefony nie.
Gość

Re: Czy jak kupię telefon z EDGE to będe mógł bez żadnych innych

Post autor: Gość »

Dziękuję za odp. Dodam jeszcze że chodzi mi o komputer stacjonarny, ale to chyba nic nie zmienia...
:0 pisze:Przed zakupem sprawdź jak działa GPRS/ EDGE na zwykłej karcie SIM. Modemy dają możliwość podłączenia anten zew., telefony nie.
Zadowoli mnie wszystko powyżej 10 KB/s. Czyli dostanę nową kartę SIM?i wtedy nie będe mógł odbierać połączeń przychodzących na zwykły SIM?ale co tam internet jest najważniejszy. Tak to jest jak się wyprowadza z bloku na wieś:)

A jak obwinę telefon jakimś drutem i koniec drutu umieszcze na dachu:]
:0
Stały użytkownik forum
Posty: 63
Rejestracja: 2005-09-26, 22:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy jak kupię telefon z EDGE to będe mógł bez żadnych innych

Post autor: :0 »

od plusa dostaniesz nową kartę. przy połączeniu z netem, nie będziesz miał możliwości odbierania połączeń z drugiej karty. bez sprzętu krótsza umowa.
ODPOWIEDZ