CZY KTOS TESTOWAL NOKIE 7600 lub 6650 POD KATEM UMTS?

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
[email protected]

CZY KTOS TESTOWAL NOKIE 7600 lub 6650 POD KATEM UMTS?

Post autor: [email protected] »

Jestem ciekawy jak ten fonik sprawuje sie jako modem UMTS. Obecnie uzywam Nokii 3220 po EDGE w Gdansku i osiagam calkiem przyzwoite transfery. Ciekawe jak smigaloby w UMTS? Moze juz ktos mial jakies doswiadczenia. A jesli nie z 7600 to moze z 6650?
Pozdrawiam forumowiczow.

P.S. "Doswiadczonych" prosze o info na email lub GG

[email protected]
GG 1421515
Gość

Re: CZY KTOS TESTOWAL NOKIE 7600 lub 6650 POD KATEM UMTS?

Post autor: Gość »

Przeczytaj sobie temat 'sprawdzone telefony'...................
xen

Re: CZY KTOS TESTOWAL NOKIE 7600 lub 6650 POD KATEM UMTS?

Post autor: xen »

Kupiłem wczoraj n7600 żeby korzystać z niej jako modemu umts,i u kumpla w centrum wawy,przy pl.Bankowym na iplusie prędkość skoczyła do 120kbps,ok,pokazała się ikonka 3g czyli umts był,konfiguracja prosta,trzeba było tylko przełączyć w fonie z gsm na dwusystemowy.Gorzej było jak wróciłem do siebie na Tarchomin,ikonka 3g znikneła i pozostał tylko gprs,czyli wróciłem do punktu wyjściowego...Okazuje sie że na Tarchminie tu gdzie ja mieszkam nie ma zasięgu umts,więc muszę czekać aż do mnie dojdzie,a niby Wawa!!!!!!!!!,pozatym fonik może być.A może ktoś się orientuje czy do tego fona można jakąś antenkę zewnętrzną podłączyć?
ODPOWIEDZ