co kupic 6630 czy 6230i

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: co kupic 6630 czy 6230i

Post autor: Szadzik »

[email protected] pisze:Od października używam 6680. Polecam :-),imo iż niezbyt długo trzyma baterię. Do tego nie ma tego paskudnego Orange menu, które pakują do N70. Rzeczywiście jest problem ze zdjęciem blokady, ale można to zrobić w Wawie za ok 200 PLN, więc dużo niestety.
Orange Menu da się wyrzucić z N70.
Back to the Future ;)
melons
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2006-02-09, 11:52
Lokalizacja: Siedlce

Re: co kupic 6630 czy 6230i

Post autor: melons »

"Ja np mam radio internetowe, pilot do komputera przez BT (do sterowania myszką, winampem, ściszanie pogłaszanie, prezentacje w PowerPoincie ). Może to nie jest Ci potrzebne, ale na pewno znadziesz program który może się Tobie przydać, np dzisiaj bawię się programem pokazującym prognozę pogody"

Te możliwości 6630 mnie przekonały, ale skąd, za ile mozna je sciągnąć, czy wszystkie ww. są free?

Oczywiście radio internetowe działa poprzez transmisje danych EDGE pozostałe również (prognoza pogody) jak się to ma do wprowadzonego limitu w Orange 0,5 gb tzn. ile zajmuje użytkowanie radia np przez godzinę itp.?
Mów otwarcie i otwarcie dzia?aj, gdy w kraju dobre panuj? rz?dy. Otwarcie dzia?aj, lecz mów ostro?nie, gdy rz?dy s? z?e.
Konfucjusz
Czarek88lol
Stały użytkownik forum
Posty: 135
Rejestracja: 2005-11-22, 17:49

Re: co kupic 6630 czy 6230i

Post autor: Czarek88lol »

nie wiem jak to jest jesli chodzi o połaczenie z netem tzn o to np. ile baterie będą trzymały;p ale jesli chodzi o sam telefon to nokia 6630 jest lepszym telefonem:D ma symbiana i to daje duzo wieksze mozliwosci;) więc jeśli oprucz połączenia z netem będziesz korzystał na codzień z telefonu bierz 6630;) pozdrawiam:D
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: co kupic 6630 czy 6230i

Post autor: Szadzik »

Czarek88lol pisze:nie wiem jak to jest jesli chodzi o połaczenie z netem tzn o to np. ile baterie będą trzymały;p ale jesli chodzi o sam telefon to nokia 6630 jest lepszym telefonem:D ma symbiana i to daje duzo wieksze mozliwosci;) więc jeśli oprucz połączenia z netem będziesz korzystał na codzień z telefonu bierz 6630;) pozdrawiam:D
A według mnie 6630 to straszne brzydactwo jest a do tego cegła. Wybrałbym SPV C600, też ma EDGE klasy 10 i do tego Windows Mobile 5.0, czyli najbardziej stabilny i rozwojowy system w chwili obecnej. Aparat jest wielkości zwykłego telefonu a nie jak 6630 cegłówka.
Back to the Future ;)
tompey

Re: co kupic 6630 czy 6230i

Post autor: tompey »

<font color="#FF00FF"><b>»»na pewno««</b></font> nie 6230i... odradzam, mam i nikomu nie polecam... ale jesli chcesz moge sprzedac... moj ma 2 miesiace
melons
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2006-02-09, 11:52
Lokalizacja: Siedlce

Re: co kupic 6630 czy 6230i

Post autor: melons »

wybralem 6630 mimo ze cegla, tak wiec TOMPEY dzięki.

znalazlem super forum dla symbianowców www.simtel.e9.pl/forum/ polecam .....
Mów otwarcie i otwarcie dzia?aj, gdy w kraju dobre panuj? rz?dy. Otwarcie dzia?aj, lecz mów ostro?nie, gdy rz?dy s? z?e.
Konfucjusz
ODPOWIEDZ