Netbook z hspa - gdzie kupic nowy??

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
MooNTER
Stały użytkownik forum
Posty: 52
Rejestracja: 2006-08-25, 20:26
Lokalizacja: Wrocław

Netbook z hspa - gdzie kupic nowy??

Post autor: MooNTER »

Witam,
Nie wiem czy do dobrego dzialu to wrzucam, jak nie to sorry.
Chcialbym kupic netbooka z wbudowanym modemem hspa (7.2/2Mbps) tyle ze nie potrzebuje karty sim do internetu (mam licencje gprs..), natomiast potrzebuje sprzet nowy, z faktura, co wiecej, potrzebuje go kupic za miesiac i miec pewnosc ze za miesiac go w takiej cenie dostane. Czy w plusie dostane samego netbooka, bez umowy i simlocka? jak nie to gdzie mozna jeszcze znalezc ten sprzet?
Pozdr
Pozdrawiam! MooNTER
Huawei - 5Mbps down, 1Mbps uplink @ UMTS&LicencjaGPRS no limit :)
Engelbert
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 622
Rejestracja: 2007-10-04, 14:07
Lokalizacja: 127.0.0.1

Re: Netbook z hspa - gdzie kupic nowy??

Post autor: Engelbert »

Czy w plusie dostane samego netbooka, bez umowy i simlocka?
Pewnie, że tak - pytanie na ile będzie się to opłacało? ;) Cena zestawu bez aktywacji to 2499zł. Co ciekawe, kara umowna w przypadku normalnej umowy z 24-miesięcznym okresem karencji to 1600zł (do tego ew. doliczyć trzeba jeszcze opłatę za aktywację i jeden abonament) ;)
MooNTER
Stały użytkownik forum
Posty: 52
Rejestracja: 2006-08-25, 20:26
Lokalizacja: Wrocław

Re: Netbook z hspa - gdzie kupic nowy??

Post autor: MooNTER »

Engelbert pisze: Pewnie, że tak - pytanie na ile będzie się to opłacało? ;) Cena zestawu bez aktywacji to 2499zł. Co ciekawe, kara umowna w przypadku normalnej umowy z 24-miesięcznym okresem karencji to 1600zł (do tego ew. doliczyć trzeba jeszcze opłatę za aktywację i jeden abonament) ;)
kwestia jest taka, ze potrzebuje dwa takie netbooki, jednego wzialbym z karta iplusa, drugiego jednak chcialbym bez, bo mam karte orange.
Niestety srodki jakimi bede dysponowal nie pokryja zerwania umowy, a zakup nowego owszem (dofinansowanie zakupu), tyle ze przeplacac nie chce, chyba tego drugiego kupie bez wbudowanego modemu - no wlasnie - co takiego wybrac do powiedzmy 1700zl? Liczy sie dla mnie tylko bateria i wielkosc, chociaz jak by byl pancerny to jeszcze lepiej :P
Pozdrawiam! MooNTER
Huawei - 5Mbps down, 1Mbps uplink @ UMTS&LicencjaGPRS no limit :)
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26132
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Netbook z hspa - gdzie kupic nowy??

Post autor: wojteks »

MooNTER pisze:co takiego wybrac do powiedzmy 1700zl? Liczy sie dla mnie tylko bateria i wielkosc, chociaz jak by byl pancerny to jeszcze lepiej
Pancerny to nie za takie pieniądze. W sklepie widziałem wczoraj NC-10 za 1850zł, wersja bez modemu.
Nie pomagam na PW!
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Netbook z hspa - gdzie kupic nowy??

Post autor: zDaleKi »

Przy okazji netbooków tu test jednego z nich Samsung NC10 + iPlus

EDIT:
Posty o pancernych notebookach wydzielam. > KLIK - Jakość laptopów, czyli notebooki pancerne [wydzielony] <
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
ODPOWIEDZ