Jaki telefon kom. do EDGE??HELP ME :-(

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Gość

Jaki telefon kom. do EDGE??HELP ME :-(

Post autor: Gość »

Jaki model telefonu komórki polecelibyście do usługi EDGE ???
bedzie to komórka tylko do tego przeznaczona jako modem posiadam juz modem se gc 75e ale jak wiecie pewnie nie obsługuje usługi EDGE i do tego niewspółpracuje z komputerem za dobrze :( ,
<<font color="#FF00FF"><b>»»nie wiem««</b></font> jak wygląda sprawa dotycząca ściągania zasiegu w komórkach ale czy jest mozliwość podłączenia jakiejś wiekszej anteny do telefonu?? jeżeli tak to prosiłbym własnie o takie modele które mają taką możliwość>
Najbardziej zalezy mi na opini uzytkowników którzy są podłączeni do netu w ten sposób,mam nadzieje ze pomogli byście mi pózniej przy konfiguracjach:D
mStasz

U mnie jest tak:

Post autor: mStasz »

Mam GC85 z IDEI i wcale z niej nie korzystam. Wiesza się, gubi zasięg, Pojawiają się dziwne komunikaty typu "Odłączenie od sieci" (???)

Mam też nokie 6230. I to jest to. Działa super, LEPIEJ ŁAPIE ZSIĘG od tej karty z dłuuugą antenką. I obsługuje EDGE. Używam też tej nokii na co dzień do rozmów, więc muszę zmianiać karty sim dość często.
W każdy razie te karty Sony są do <font color="#FF0000"><b>***Cenzura***</b></font>.

Na razie 95% czasu korzystam tylko z GPRS. Nie ma u mnie zasięgu EDGE. Myslę że to się kiedyś zmieni... a na razie płacę 120/m-c...
fiodor
Początkujący użytkownik forum
Posty: 18
Rejestracja: 2005-10-05, 10:23
Lokalizacja: Malbork

Re: Jaki telefon kom. do EDGE??HELP ME :-(

Post autor: fiodor »

tak czytam o tych długich antenkach do SE GC85/89 i waham się ciągle co kupić. Dziwi mnie co prawda po co takie ceregiele z anteną skorą fabryczna nie jest przecież mała ale widocznie to naprawdę szajs.
Co do telefonu to właśnie przejżałem kilka modeli i wynika że nokia 6230 jest super (transfer w edge do 236kb/s). Inne modele 6020 i 3220 też powinny być ok (transfer do 177 kb/s) no i są troche tańsze.
Mocno zastanawiałem się nad zakupem karty edge ale chyba lepiej poczekać na umts a <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font> mieć 2 w 1 i kupić dobry telefon.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ