jaka karta do laptopa??

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
mero
Początkujący użytkownik forum
Posty: 7
Rejestracja: 2006-03-23, 01:00

jaka karta do laptopa??

Post autor: mero »

witam,
posiadam laptopa Acer Aspire 1362LMi o parametrach:
AMD Sempron 2800+
NVIDIA GeForce FX Go 5200, 64MB
512MB DDR RAM
802.11 b/g wireless LAN

Kupilem niedawno karte gprs SonyEricsson gc75 i mialem z nia same problemy, ciagle zawieszala mi komputer, czasami nawet przy wyszukiwaniu sieci, zmuszony bylem ja sprzedac. Zalezy mi na karcie, ktora bedzie bezporoblemowa, co polecacie?
Z gory dzieki za odpowiedz,
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

re

Post autor: Jaco »

Ja posiadam laptop Maxdate Eco-4000 A system windows xp używam kartę option globetrotter combo edge i blue connect .wszystko działa ok.nie zawiesza sie jednym slowem jest całkiem w porządku. :D
jarkuby
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2006-03-20, 22:04

Re: jaka karta do laptopa??

Post autor: jarkuby »

HP nx6125 i rowniez karta option globetrotter combo edge i blue connect .Wszystko stabilne i dziala szybko. Polecam.
cholmar
Użytkownik forum
Posty: 36
Rejestracja: 2006-03-24, 20:31

Re: jaka karta do laptopa??

Post autor: cholmar »

mero pisze:witam,
posiadam laptopa Acer Aspire 1362LMi o parametrach:
AMD Sempron 2800+
NVIDIA GeForce FX Go 5200, 64MB
512MB DDR RAM
802.11 b/g wireless LAN

Kupilem niedawno karte gprs SonyEricsson gc75 i mialem z nia same problemy, ciagle zawieszala mi komputer, czasami nawet przy wyszukiwaniu sieci, zmuszony bylem ja sprzedac. Zalezy mi na karcie, ktora bedzie bezporoblemowa, co polecacie?
Z gory dzieki za odpowiedz,
SonyEricsson nie gwarantuje dobrej współpracy z Komputerami (laptopami) opartymi o procesory AMD.
Może to jest problemem.
dargrad
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2006-03-14, 11:53

Re: jaka karta do laptopa??

Post autor: dargrad »

SonyEricsson nie gwarantuje dobrej współpracy z Komputerami (laptopami) opartymi o procesory AMD.
Może to jest problemem.
Nie może a na pewno są jakieś problemy ,bo jak ostatnio kupowałem sonyericsson gc89 pracownik salonu pytał się jaki procesor mam zamontowany w laptopie . Gdy wyjaśniłem mu ,że w IBM ThinkPad R50e jest Intel Celeron to zapewnił że na 100% nie będę miał problemów z modemem nie to co posiadacze laptopów na procku AMD.
Nie pytałem się o szczegóły ale coś w tym jest bo znajoma bluźni na zrywanie połączenia a ma laptopa z prockiem AMD.


POZDRAWIAM:Obrazek
fiodor
Początkujący użytkownik forum
Posty: 18
Rejestracja: 2005-10-05, 10:23
Lokalizacja: Malbork

Re: jaka karta do laptopa??

Post autor: fiodor »

mam laptopa hp z prockiem AMD Athlon XP-M i kartę GC75 i nawet razu mi się nie zawiesiła. Wczęśniej korzystałem z nokii 6100 i zrywanie połączenia było bardzo czeste.

Najlepiej sprawdzic metodą prób i błedów
Awatar użytkownika
Vipera
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 567
Rejestracja: 2005-10-30, 23:43
Lokalizacja: Katowice

Re: jaka karta do laptopa??

Post autor: Vipera »

Toshiba Satellite M40-294 + Merlin U740 chodzi mi jak na razie bez zastrzeżeń.
Niestety nie jestem w stanie sprawdzić UMTS'a (jeszcze nie mam zasięgu), ale ogólnie wszystko stabilne.
Jedyny minus karty to jej cena poza promocją :(
Ale to ma byc inwestycja w nadciągającego UMTS'a :P
"Jeśli coś może się popsuć - na pewno się popsuje" :(
Oby tylko wiedzieć jak to naprawić ;)
ODPOWIEDZ