Internet z Orange działa bez problemu w ipaqu HP 6515 ????

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
piterexx
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2006-04-01, 10:11
Lokalizacja: zach-pom

Internet z Orange działa bez problemu w ipaqu HP 6515 ????

Post autor: piterexx »

Witajcie drodzy internauci!

Mam następujący problem...wróciłem właśnie z Idei gdzie chciałem wziąść (-> wziąć) bezprzewodowy net z kartą GC85 EDGA/GPRS pod laptopa. Posiadam również palmtopa HP 6515 i zastanawiam się czy jak przełożę kartę SIM do HP-ka to bez ograniczeń ( w ramach abonamentu) będę mógł kozystać (-> korzystać) z neta???? Gościu z IDEI nie potrafił mi za bardzo odpowiedzieć :? mówi ze prawdopodobnie musze wgrać oprogramowanie które załączone jest z kartą GC85... hehe- ale to trochę bezsensu brzmi...przecież HP-k ma w sobie EDGA I GPRS ????

POMOŻECIE :D :) :( :o ?

Pozdrawiam,

piotrek
Awatar użytkownika
klisza
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 199
Rejestracja: 2005-12-18, 21:28
Lokalizacja: Legnica

Re: Internet z Orange działa bez problemu w ipaqu HP 6515 ????

Post autor: klisza »

Oczywiście że możesz. Tak samo, jak w komórce i każdym innym urządzeniu obsługującym GPRS, EDGE lub UMTS. Trzeba tylko dobrze skonfigurować połączenie, czyli wpisać poprawny APN, nazwę użytkownika i hasło (są one podane na samym początku tego forum). Myśle, że ten HPek może być nawet lepszym modemem niż GC89.
A pracowników naszych operatorów nie masz się co pytać. Najlepiej nie sugeruj się tym, co oni mówią, bo rzadko kiedy trafia się ktoś kompetentny. :wink:
- iPlus - Motorola v235 Rz?dzi - Firefox -
ODPOWIEDZ