Czy jest taka mozliwosc?

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Nothingman
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2006-04-10, 11:52

Czy jest taka mozliwosc?

Post autor: Nothingman »

Witam!

Czy jest mozliwosc zakupienia modemu Option GLobettroter z salonu Orange i pozniej wlazyc do niej karte iPlus (bo jestem abonamentem tej siec) i normalnie korzystac z polaczenia??? Czy to wazne gdzie kupuje sam modem?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi...

Nothingman
Awatar użytkownika
Enzo
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 341
Rejestracja: 2006-02-06, 18:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy jest taka mozliwosc?

Post autor: Enzo »

To już chyba lepiej kupić ten modem w salonie Plusa i uniknąć główkowania, będzie dział czy nie :). Podejrzewam że zarówno w salonie plusa i onage (poza promocją) ten modem kosztuje sporo pieniędzy.
iPlus+E61i=FUN
Nothingman
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2006-04-10, 11:52

Re: Czy jest taka mozliwosc?

Post autor: Nothingman »

Enzo pisze:To już chyba lepiej kupić ten modem w salonie Plusa i uniknąć główkowania, będzie dział czy nie :). Podejrzewam że zarówno w salonie plusa i onage (poza promocją) ten modem kosztuje sporo pieniędzy.

No tak, ale gdy ma sie mozliwosc kupienia tego modemu w tanszej cenie, tylko, ze z innej sieci, to no wtedy jest to wazne...

Pozdrawiam
Nothingman
Awatar użytkownika
Enzo
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 341
Rejestracja: 2006-02-06, 18:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy jest taka mozliwosc?

Post autor: Enzo »

Spytam z ciekawości :) w jakiej cenie możesz go kupić?
iPlus+E61i=FUN
Nothingman
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2006-04-10, 11:52

Re: Czy jest taka mozliwosc?

Post autor: Nothingman »

Enzo pisze:Spytam z ciekawości :) w jakiej cenie możesz go kupić?
Okolo 800 zlotych... Wiem, wiem, ze to kolosalne pieniadze w porownaniu z promocja... Ale co niby mam zrobic????? Kupilem (niestety wczesniej nie pomyslalem) promocyjnie modem Sony Ericson GC 79 za 1 zloty razem z abonamentem... I normalnie, juz nerwowo nie wytrzymuje! Wiedzialem, ze o jakichs P2P nie mam co liczyc, ale stron normalnie nie moge otwierac, bo to STRASZNIE wolne... A chyba drugiego (innego) modemu nie moge kupic w promocji... wiec musze niestety ostro przeplacac... ale te 800 zlotych to i tak chyba polowa ceny tego modemu w porownaniu z kupnem 'niepromocyjnego' tego modelu w salonie plusa czy w sklepie..

Pozdrawiam
Nothingman
Awatar użytkownika
Enzo
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 341
Rejestracja: 2006-02-06, 18:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy jest taka mozliwosc?

Post autor: Enzo »

Nothingman pisze: Kupilem promocyjnie modem Sony Ericson GC 79 za 1 zloty razem z abonamentem...
W moim przypadku GC79+przejściówka+mój komputer to zagadka nie do rozwiązania :). Wyjściem okazała się N6630 też za 800 zł :)
Patrzyłeś w tym temacie?
Ostatnio zmieniony 2009-02-12, 12:02 przez Enzo, łącznie zmieniany 1 raz.
iPlus+E61i=FUN
Awatar użytkownika
seboo
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 247
Rejestracja: 2006-03-19, 14:41
Lokalizacja: prawie Wawa

idea sluszna

Post autor: seboo »

idea sluszna z jakims telefonem - jak najbardziej ! - mozesz skorzystac z jedynego slusznego :) brandu i zakupic najtansza nokie z umts czyli 7600 za okolo 600 zl oryginalna bez simlocka , dobra alternatywa jest oczywiscie 6630 za 800 zl na allegro - rozwiazania lepsze od modemow umts jezeli modem nie jest wymagany !
Awatar użytkownika
lkmc
Stały użytkownik forum
Posty: 145
Rejestracja: 2005-11-27, 21:33
Lokalizacja: Łódź

Re: Czy jest taka mozliwosc?

Post autor: lkmc »

A ja zaproponuje motke C975, kupisz za okolo 300 zl, a ma ona ta przydatna funkcje ze w menu masz mozliwosc wymuszenia UMTS mimo silniejszego sygnalu GSM.
N6220 & moto c975
Reiter
Użytkownik forum
Posty: 40
Rejestracja: 2006-04-09, 17:20
Lokalizacja: Będzin

Re: Czy jest taka mozliwosc?

Post autor: Reiter »

Nothingam> Gdzieś tu na forum było, że modemy w iPlusie są bez simlocka, a innych sieci mają zabezpieczenie. Ale nie bierz tego tak na 100% pewniaka. Powtarzam, to co przeczytałem (niekoniecznie z całą pewnością).
ODPOWIEDZ