zasieg UMTS w Lublinie (iPlus) i Motorola C975 jako modem...

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wonski
Użytkownik forum
Posty: 39
Rejestracja: 2006-04-13, 15:34
Lokalizacja: Lublin

zasieg UMTS w Lublinie (iPlus) i Motorola C975 jako modem...

Post autor: wonski »

Witam!!
Chcialbym prosic o opinie jak sie sprawuje c975 jako modem UMTS, czy pasuje kabel na USB ladujacy baterie, czy sa jakies problemy ze zmuszeniem tego telefonu do pracy (np na stronie www.matrax.net wyczytalem ze problemem moga byc drivery do modemu). Znalazlem na allegro oferte sprzedazy za 250 zl z tym ze z simlockiem. Wie ktos moze gdzie mozna sciagnac tego locka na terenie Lublina i jezeli tak to za ile?

Druga sprawa dotyczy zasiegu UMTS. Prosze uzytkownikow z Lublina o opinie. Na mapce Plusa jest narysowane ze teoretycznie caly Lublin jest w zasiegu, ale jak to jest w praktyce? Mieszkam na ul. Tetmajera, Dzielnica Kosminek.

Pozdrawiam i prosze o odpowiedz.
Awatar użytkownika
seboo
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 247
Rejestracja: 2006-03-19, 14:41
Lokalizacja: prawie Wawa

hmm

Post autor: seboo »

a mozez[/red] _> (możesz) podac link do tego postu z problemami z kabelkiem ? sam jestem ciekawy tej sprawy - ja mam v980 - jako modem umts dziala bardzo dobrze - moze pomaga jemu zewnetrzna antenka bo w miejscu gdzie jestem na mapce poza zasiegiem - mam jeszcze 2/5 kreski/kresek i pelne pasmo dostepne dla umts
Awatar użytkownika
wonski
Użytkownik forum
Posty: 39
Rejestracja: 2006-04-13, 15:34
Lokalizacja: Lublin

Re: zasieg UMTS w Lublinie (iPlus) i Motorola C975 jako modem...

Post autor: wonski »

Chodzi o recenzje. Napisali tam ze nie ma sterownikow do tego telefonu

pozdrawiam
Awatar użytkownika
lkmc
Stały użytkownik forum
Posty: 145
Rejestracja: 2005-11-27, 21:33
Lokalizacja: Łódź

Re: zasieg UMTS w Lublinie (iPlus) i Motorola C975 jako modem...

Post autor: lkmc »

Witam,
telefon spisuje sie swietnie, zadnych problemow, o kabelku ladujacym usb nic nie wiem, ja zrobilem sobie kabelek 2in1, ladowarka i data w jednej wtyczce. Jesli macie problem ze sterownikami to zapraszam na PW.
N6220 & moto c975
Awatar użytkownika
seboo
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 247
Rejestracja: 2006-03-19, 14:41
Lokalizacja: prawie Wawa

Re: zasieg UMTS w Lublinie (iPlus) i Motorola C975 jako modem...

Post autor: seboo »

niektore telefony po zlym odbrandowieniu sa zle widziane - np moj jest widziany jako 975-ka - ale rzeczywiscie niektorzy maja problemy ze sterownikami do kabla - najlepiej radze napisac tam na forum - tam poprostu->(po prostu) rzadza w tej materii

? a jak zrobic taki kabelek ?!! mozna nim normalnie ladowac motke ? z usb ? jesli mozna prosic o sposob ?
Awatar użytkownika
lkmc
Stały użytkownik forum
Posty: 145
Rejestracja: 2005-11-27, 21:33
Lokalizacja: Łódź

Re: zasieg UMTS w Lublinie (iPlus) i Motorola C975 jako modem...

Post autor: lkmc »

nie nie, do wtyczki wchodza dwa kabelki, jeden od zwyklej sieciowej ladowarki a drugi usb od danych. Lacza sie one w jednej wtyczce.
Wystarczy dolutowac kable z "chudej" wtyczki ladowarki w analogiczne miejsca w grubej wtyczce data.
N6220 & moto c975
Awatar użytkownika
wonski
Użytkownik forum
Posty: 39
Rejestracja: 2006-04-13, 15:34
Lokalizacja: Lublin

Re: zasieg UMTS w Lublinie (iPlus) i Motorola C975 jako modem...

Post autor: wonski »

Ale czy wie ktoś jak jest z zasiegiem w Lublinie? Chodzi o dzielnice Kosminek
ODPOWIEDZ