ktory lepszy pcmcia czy tel komor

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
PawełB
Stały użytkownik forum
Posty: 92
Rejestracja: 2006-04-19, 15:16
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: ktory lepszy pcmcia czy tel komor

Post autor: PawełB »

Tak jak napisałem jak komuś wyślesz powiedzmy paczkę z Mandrivą to dopiero bateria odczuje.
iPlus Huawei E630
Samsung Z370
Awatar użytkownika
Vipera
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 567
Rejestracja: 2005-10-30, 23:43
Lokalizacja: Katowice

Re: ktory lepszy pcmcia czy tel komor

Post autor: Vipera »

Tak, tak... Błędy poprawiają Moderatorzy i przyznam, że nie jest to najmilsze zajęcie :P

Przy okazji uwaga dla WSZYSTKICH osób, którzy widzą u siebie takie poprawki.

Na Forum walczymy z Bykami.
Obrazek
Nie zaniżajmy poziomu ortografią na poziomie przedszkolaka.

Dlatego zauważone błędy są wyróżniane.
KAŻDY autor może poprawiać swój post!
Jeżeli użytkownik nic sobie nie robi z tych poprawek i przechodzi nad Swoimi błędami do porządku dziennego, to jest jeszcze jedna możliwość (z której jeszcze nie korzystamy).
Zachęcam do zapoznania się z Regulaminem i Netykietą.
Forum nie musi więc być czerwone.
Awatar użytkownika
Enzo
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 341
Rejestracja: 2006-02-06, 18:19
Lokalizacja: Warszawa

Modem pcmcia czy telefon komórkowy

Post autor: Enzo »

Ja osobiście skłaniałbym się do telefonu  . Jest ku temu kilka powodów, telefon jest bardziej funkcjonalny, łatwiej go będzie sprzedać, można ustawić w miejscu gdzie jest lepszy zasięg.. Minusem jest ty bateria, która niestety bardzo szybko straci swoje właściwości. Jeżeli chodzi o kwestie ładowania podczas używania telefonu jako modemu to u mnie nie ma z tym problemu, w pełni naładowana bateria wystarcza na ok. 4 godziny intensywnego korzystania z internetu (UMTS) natomiast pełny cykl ładowania to około. 1 godz. i 45 minut. Problem, o którym pisał Szadzik może wystąpić, jeżeli bateria jest zużyta lub telefon ma bardzo krótki czas pracy.
iPlus+E61i=FUN
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: Modem pcmcia czy telefon komórkowy

Post autor: Szadzik »

Enzo pisze:Jeżeli chodzi o kwestie ładowania podczas używania telefonu jako modemu to u mnie nie ma z tym problemu, w pełni naładowana bateria wystarcza na ok. 4 godziny intensywnego korzystania z internetu (UMTS) natomiast pełny cykl ładowania to około. 1 godz. i 45 minut. Problem, o którym pisał Szadzik może wystąpić, jeżeli bateria jest zużyta lub telefon ma bardzo krótki czas pracy.
Jeśli korzystasz z internetu tylko żeby raz na jakiś czas sprawdzić pocztę i kilka stron obejrzeć, to przyznaję rację. U mnie komputer chodzi nonstop, czasami tylko jest resetowany. W takim wypadku telefon kompletnie by się nie sprawdził.
Back to the Future ;)
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: ktory lepszy pcmcia czy tel komor

Post autor: zDaleKi »

Vipera pisze:Na Forum walczymy z Bykami.
I popieramy akcję: KLIK bykom-stop
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
ODPOWIEDZ