A925

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ksen
Stały użytkownik forum
Posty: 78
Rejestracja: 2006-04-24, 16:02
Lokalizacja: Nowodwory

A925

Post autor: ksen »

Witam i o a925 pytam :) ,gdzie ta motorola ma wejście na antene zewnętrzna gsm,i czy istnieją jakieś konektory łączące te fony z anteną zew.Pozdro,dzięx.
Grzegorz20
Użytkownik forum
Posty: 33
Rejestracja: 2006-05-20, 10:25
Lokalizacja: wrocek

Re: A925

Post autor: Grzegorz20 »

miałem kiedyś ten telefon radze sie go pozbyć jak najszybciej niezły .... kumpel tez miał i tez szybko siadł. Mi własnie siadł zasieg w moim a bateria trzymała maks poł dnia, podobno w komisach zle simlocki sciągaja a telefony padają jak kawki a wejście na jakąś antene jest z tyłu pod gumową zatyczką o ile sie nie myle
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: A925

Post autor: Szadzik »

@Grzegorz20 - jakoś nie mogę się z Tobą zgodzić co do A925. Miałem ten telefon i znam kilka osób, które też go miały. Nikomu nic się sprzetowo nie psuło a softowe problemy to nie problemy.
Rozumiem że nie bardzo się znasz na telefonach skoro mówisz, ze tam pod zaślepką jest "jakieś" wejście antenowe. To wejście służy do podpięcia anteny do GPS.
Ostatnio zmieniony 2006-05-22, 12:14 przez Szadzik, łącznie zmieniany 1 raz.
Back to the Future ;)
Awatar użytkownika
ksen
Stały użytkownik forum
Posty: 78
Rejestracja: 2006-04-24, 16:02
Lokalizacja: Nowodwory

Re: A925

Post autor: ksen »

Mam ten telefon od niedawna i jestem z niego zadowolony,zresztą dostałem to czego się spodziewałem,za niedużą kase telefon o sporych wymiarach ale i możliwościach nie małych,taki "kombajn multimedialny"Wykorzystuje ją jako modem w iplusie i nie narzekam,mozna wybierac miedzy trybami qprs a umts lub auto.Gprs ma klasy 10,mozliwosc przeqladania stron www na duzym ekranie jak komputerze.Tylko nie wiem gdzie ona ma ma to gniazdo na zewnetrzna antene.Sorki za brak pl znakow ale jestem w pracy i pisze z A925.
Grzegorz20
Użytkownik forum
Posty: 33
Rejestracja: 2006-05-20, 10:25
Lokalizacja: wrocek

Re: A925

Post autor: Grzegorz20 »

Rozumiem że nie bardzo się znasz na telefonach skoro mówisz, ze tam pod zaślepką jest "jakieś" wejście antenowe. To wejście służy do podpięcia anteny do GPS.
przeciez napisałem ze jest jakies wejscie do anteny czy ejst błąd w tym stwierdzeniu bo ja go nie widze

po drugie nie miałem problemu ze softem tylko z tym chorym telefonem bo jak zasieg gubi to soft duzo nie pomoże poprosu tel do smietnika i na tyle sie nadaje byłem w serwisie Motoroli we wrocławiu i powiedzieli ze sporo to bedzie kosztować wiec dałem sobie spokoj , poza tym telefon jest beznadziejny nie dałbym za niego 1zł to wielkie nieporozumienie motoroli
3/4 telefonow co jakis czas sie zawiesza poprostu niedopracowany miałem go 5miesiecy i cały czas cos sie waliło wiec takie sa moje spostrzezenia na temat tego telefonu i one sie nie zmienia, ale kazdy ma inne zdanie i ma do tego prawo!!! pozdr.
(poczytaj na forach jakie sa opinie na ten telefon wiekszość ma takie same doświadczenia jak ja!!!)
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: A925

Post autor: Szadzik »

@Grzegorz20 - od dość dawna jestem użytkownikiem najlepszego forum o motorolach Matrax i tam jakoś nie jest tak, że wszyscy tylko narzekają na A925.
Back to the Future ;)
Awatar użytkownika
ksen
Stały użytkownik forum
Posty: 78
Rejestracja: 2006-04-24, 16:02
Lokalizacja: Nowodwory

Re: A925

Post autor: ksen »

Hmm..na forum paytiego takze nie widac zeby bylo wielu narzekajacych,a nawet forum sie ciagle rozwija.A co do gubienia zasiegu to w swojej tego
nie zauwazylem,czyli nie musi to byc regula.Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ