Co zamiast GC89?

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
RMK
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-08-06, 12:44

Co zamiast GC89?

Post autor: RMK »

W poprzednią niedziele chcąc polepszyć sobie osiągi mojego GC89 [i tak nie używanego od dłuższego czasu] postanowiłem wgrać weń nowe oprogramowanie dostępne na stronie blueconnectu. Niestety w trakcie laptop się wziął i zresetował przez co firmware wzięło się wgrało w połowie ;-)
Wg. SonyEricsson nie obędzie się bez wizyty w ich serwisie i pewnie karta zostanie mi porwana na czas długi, a cała zabawa będzie mnie kosztować kilkaset złotych [to przypuszczenia, nie pewność].
To w połączeniu z faktem, że mój telefon też nie jest pierwszej młodości skłoniło mnie do zastanowienia się w co mógłbym kartę Blueconnecta wsadzić w czasie nieobecności GC89 [albo w ogóle zastępując go ;-)].
Interesowałby mnie telefon, który mógłby pracować jako modem GPRS/EDGE podłączony do PC tak przez USB jak i Bluetooth.
Jakieś rady? :-)
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Co zamiast GC89?

Post autor: Jaco »

Poszukaj na forum.Było tego naprawde dużo.Wpisz w wyszukiwarkę telefon jako modem i masz w czym wybierać.
ODPOWIEDZ