Modem LTE z wejściem antenowym

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
jackuss81
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 166
Rejestracja: 2013-11-07, 22:20
Lokalizacja: Łańcut

Re: Modem LTE z wejściem antenowym

Post autor: jackuss81 »

manfred pisze:Jak Ci podam to padniesz Kuźnice w Zakopanem i z tego co przeglądam to tylko Plus.
Coś słabo szukałeś kolego :D W Twojej miejscowości według mapy btsearch swoje nadajniki mają T-mobile,Orange(w ramach Networks) Play i Plus.
Jeśli chodzi o nadajniki Networks. To w Twojej najbliższej okolicy masz nadajnik na dolnej stacji kolejki PKL. Kolejny jest w dzielnicy zakopanego Myślenickie Turnie, przy ul Balzera 25 - komin pod Nosalem,, ul. Kościuszki 3 - DH Granit - Społem, ul. Szymony 17A - budynek. jeden przy dolnej stacji Kolejki PKL Drugi W dzielnicy Mysielnickie Turnie. Dystans odpowiednio 82m i 3.2 Km
Jeśli chodzi o Plusa to nadajniki tej sieci są przy ul. Broniewskiego - An
tałówka, ul. Tetmajera 27 - WDW Przyjaźń, ul. Kościuszki 3 - DH Granit - Społem
Play ma swoje nadajniki ul. T.Chałubińskiego 30, Antałówka - budynek, ul. gen.T.Kościuszki 23 - dach Ośrodka Wczasowego KOLEJARZ.
Najkorzystniej z tych wszystkich operatorów wypada T-mobile z Orangem (Networks) Bo swoje nadajniki mają oddalone od Ciebie odpowiednio 82m i 3.2 Km. Najdalej Ciebie jest nadajnik w Kasprowym Wierchu w odległości od Ciebie jakieś 6.4 Km.
Nadajniki wszystkich operatorów pracują w umts900 i 2100 "MHz.. Play jescze ma pozwolenia na LTE1800 w Twoim regionie. Więc śmniało możesz wybrać ofertę T-mobile lub Orange i korzystać z HSPA+DC bez żadnej anteny.
Chyba że zapatrujesz się na LTE Play-a
manfred
Użytkownik forum
Posty: 20
Rejestracja: 2013-02-04, 17:18
Lokalizacja: Podhale

Re: Modem LTE z wejściem antenowym

Post autor: manfred »

W linii prostej do BTS LTE na Balzera mam nie cały kilometr. Chyba najbardziej rozsądnym rozwiązaniem będzie własnie wypróbowanie obu operatorów.

Zdecydowałem modem HUAWEI E3276 LTE oraz internet na kartę 12 gb na 120 dni w plusie.
DejaVu
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 318
Rejestracja: 2011-11-19, 19:08
Lokalizacja: z lasu

Re: Modem LTE z wejściem antenowym

Post autor: DejaVu »

Panowie jaki polecicie ruter/modem z wejściem antenowym do Orange NetWorks!+LTE800 odległość w prostej linii ok.6km przez las
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: Modem LTE z wejściem antenowym

Post autor: Hermogenes »

Masz tylko samo L800 czy coś więcej ? jeśli tylko L800 to mogę sprzedać za 100 zł + wysyłka sprawny B 593u -12 wymuszasz tylko rodzaj technologi pasma niestety nie . poz Hermogenes
ODPOWIEDZ