NETGEAR Nighthawk R7100LG WiFi LTE

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Patrykov
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2017-02-07, 10:57

NETGEAR Nighthawk R7100LG WiFi LTE

Post autor: Patrykov »

NETGEAR Nighthawk R7100LG WiFi LTE

Chciałbym usłyszeć opinie na temat tego routera. Niestety w mojej lokalizacji internet kablowy jest porażka, wiec jestem w trakcie przebudowy sieci na mobilna z Orange. Szukam najlepszego routera który bedzie niezawodny. W odległości 2-3 km od mojego domu znajduje sie nadajnik Orange agregujący pasma LTE-advanced a mianowicie 800 i 2600. Jak sie dowiedziałem Orange wprowadza w swoją ofertę LTE+, zatem chciałbym byc na to przygotowany.

Moze ktos jest w stanie zaproponować mi cos lepszego?

Chciałbym tylko podkreślić, ze dom jest większych rozmiarów, a w nim wielu urzytkownikow, wiec potrzebuje urządzenie stabilne o dużym zasięgu Wi-Fi. Najprawdopodobniej bede chciał powiększyć zasięg wifi za pomocą acces point'a od Ubiquiti. Moze ktos jest w stanie zaproponować mi lepsze rozwiązanie.
creep
Stały użytkownik forum
Posty: 71
Rejestracja: 2015-10-12, 08:33

Re: NETGEAR Nighthawk R7100LG WiFi LTE

Post autor: creep »

Wystarczy poszukać - viewtopic.php?f=11&t=48138&p=544025#p544025
Patrykov
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2017-02-07, 10:57

Re: NETGEAR Nighthawk R7100LG WiFi LTE

Post autor: Patrykov »

Owszem, czytałem ten temat, ale chciałbym sie dowiedzieć jakis innych opinii. Wytłumaczyłem jaka jest sytuacja w moim przypadku i wspomniałem czy ktos moze ma lepsza propozycje.
ODPOWIEDZ