D-link DWR-966 - bridge mode

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
WIIW
Początkujący użytkownik forum
Posty: 11
Rejestracja: 2009-01-19, 00:20
Lokalizacja: Pułtusk

D-link DWR-966 - bridge mode

Post autor: WIIW »

Witam,

Mam problem z routerem D-link DWR-966. Do tej pory korzystałem z Huawei B593 w połączeniu z Asus RT-N66U (na B593 ustawiony DMZ na adres RT-N66U), ale naszło mnie na uproszczenie instalacji ;) i wymieniłem B593 na DWR-966 z uwagi na jego jakże cenną funkcję jaką jest praca w trybie BRIDGE. Wszystko działa OK. Mam internet w T-Mobile ze stałym, publicznym adresem IP. Jest jedno pytanie na które szukam odpowiedzi. Czy i jak można zalogować się na DWR-966 pracujący w trybie bridge? (jak np. podejrzeć parametry łącza albo zmienić tryb pracy bridge na zwykły NAT)

Czy ktoś poratuje odpowiedzią ? :)
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: D-link DWR-966 - bridge mode

Post autor: krystianb »

Router nadal powinien mieć adres lokalny do zarządzania, powinien być w manualu.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: D-link DWR-966 - bridge mode

Post autor: dzejk »

jak się podłączysz bezpośrednio kablem pod d-linka, to powinieneś mieć dostęp do panelu.
Pod tomato (jak wgrasz na asusa) masz też zrobiony dostęp do modemu w bridge. Można też samemu wklepać parę regułek, do poczytania na openlinksys.info
ODPOWIEDZ