sprzęt w orange free na karte do 400zł

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
eco2015
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2017-02-27, 14:06

sprzęt w orange free na karte do 400zł

Post autor: eco2015 »

Witam wszystkich :)

Potrzebuje przede wszystkim w miarę możliwości stabilny sprzęt do Orange Free na karte.
Przez ostatnie lata do rozsyłania neta służyły mi telefony xperia m5, lumia 650, lumia 930, bardzo dobrze mi to wszystko działało, byłam zawsze zadowolona. U moich rodziców na jakimś modemie z plusa, tam było hspa+ na orange freee na karte też bardzo dobrze działa, w miarę dobre pobieranie, przeglądanie.

Potrzebuję pomocy w doborze NOWEGO sprzętu z sklepu internetowego lub alegro, który zastąpi telefon do rozdziałki neta - na stałę włączony - internet jest zawsze, nie tylko wtedy gdy jest telefon w domu.

Czy jest sens zapłacić 1000 i więcej za router z lte+? czy za 400zł dostane coś w miarę stabilnego i dobrego.

Z góry dziękuje za pomoc

Pozdrawiam
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19160
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: sprzęt w orange free na karte do 400zł

Post autor: matek451 »

Podaj lokalizację i dlaczego Orange Free na kartę ? Są lepsze oferty bez umowy na internet LTE, jeśli jest zasięg Play LTE to za 5 zł/m-c można mieć internet LTE bez limitu na karcie RBM na Kartę 5 z usługą darmowy internet LTE. Jak wyglądają parametry sygnału LTE Orange na telefonie z aplikacją Network Cell Info, pokazuje też eNB, ECI BTS-a. Orange korzysta z LTE1800 NetWorks i własnego LTE800. Ma też niewiele BTS-ów LTE2600. Zakup routera z LTE-A tylko w przypadku zasięgu w tej technologii.
eco2015
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2017-02-27, 14:06

Re: sprzęt w orange free na karte do 400zł

Post autor: eco2015 »

przepraszam :)
ale gdybym pytała o usługę - zadała bym pytanie w dziale wyżej :)
play kojarzy mi się z "krótkofalówkową " jakością rozmowy i beznadziejnym internetem - brakiem zasięgu
w katowicach orange ma super zasięg
eco2015
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2017-02-27, 14:06

Re: sprzęt w orange free na karte do 400zł

Post autor: eco2015 »

a co powiecie o Huawei B315 za 465 w plusie bez umowy
w orange będzie śmigać?
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: sprzęt w orange free na karte do 400zł

Post autor: Hermogenes »

Przed chwilą na portalu aukcyjnym znalazłem sklep w Lublinie oferuje te routery ponad 100 zł taniej napisali że nowe z gwarancją 2 lata
poz Hermogenes
ODPOWIEDZ