Alcatel LINK ZONE wybór pasma

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
słabyzasięg
Stały użytkownik forum
Posty: 61
Rejestracja: 2016-12-28, 14:54

Alcatel LINK ZONE wybór pasma

Post autor: słabyzasięg »

Witam.

Szukam sposobu na wybór pasma w routerze Alcatel LINK ZONE łączę się przez 192.168.8.1 w Play ale nie ma tam żadnej takiej opcji.

Dziękuję.
słabyzasięg
Stały użytkownik forum
Posty: 61
Rejestracja: 2016-12-28, 14:54

Re: Alcatel LINK ZONE wybór pasma

Post autor: słabyzasięg »

Ktoś pomoże jakiś program, firmware, czy komendy? Zasięg w - dBm też by się przydało monitorować.
ObrazekObrazek
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19162
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Alcatel LINK ZONE wybór pasma

Post autor: matek451 »

A na co ty liczysz? Chyba na jakiś cud, w internecie nie znajdziesz odpowiedzi na te twoje pytania bo ich nie ma . Zresztą na żadnym forum gdzie o to pytasz brak odpowiedzi. Napisałem ci kilka razy że sprzęt Alcatela to złom, bez anten zewnętrznych, bez diagnostyki i wyboru pasma. Miałeś kupić E5573, ponoć go kupiłeś a teraz wyjeżdżasz z LINK ZONE. Więc powtórzę jeszcze raz. Wszystko co nazywa się Alcatel omijać z daleka, sprzęt niewiele wart,problematyczny, bez wsparcia producenta, aktualizacji FW . Nikt się nim nie zajmuje bliżej. Trudny do sprzedania bo zorientowani wiedza że to szajs.Kupują lub biorą od operatora tylko Janusze. Trzeba było brać E5573 to zupełnie inna bajka.
słabyzasięg
Stały użytkownik forum
Posty: 61
Rejestracja: 2016-12-28, 14:54

Re: Alcatel LINK ZONE wybór pasma

Post autor: słabyzasięg »

Tak kupiłem go, ale przyszedł zamiast niego ten, myślałem że też dobry, jak nie ma nic to trudno, na razie działa dobrze, spełnia swoje zadanie.
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: Alcatel LINK ZONE wybór pasma

Post autor: krystianb »

No to trzeba było kopnąć w upę sprzedawcę, odesłać złom i niech oddaje kasę łącznie z tą za odesłanie przedmiotu nie zgodnego z umową. Mi tam oddawali.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19162
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Alcatel LINK ZONE wybór pasma

Post autor: matek451 »

Kupił Mercedesa , przysłali FIATA. Cóż Mercedesy sprzedają się dobrze po 100 zł więc posiadacze Fiatów, trudno je sprzedać w opisach podszywają się pod te pierwsze licząc że nabywca nie zna się lub nie zauważy różnicy. Towar niezgodny z opisem i umową, zwrot na koszt sprzedawcy.
Awatar użytkownika
radius
** Moderator **
Posty: 4021
Rejestracja: 2014-09-15, 11:13

Re: Alcatel LINK ZONE wybór pasma

Post autor: radius »

A jaki on ma symbol? MV40?
Wyszukiwarka usług szerokopasmowych: http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?f=30&t=55724
Identyfikacja stacji bazowych: http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?f=14&t=46043
słabyzasięg
Stały użytkownik forum
Posty: 61
Rejestracja: 2016-12-28, 14:54

Re: Alcatel LINK ZONE wybór pasma

Post autor: słabyzasięg »

MW40
ODPOWIEDZ