Modem/router domowo/mobilny Jaki ?

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
bereal
Użytkownik forum
Posty: 20
Rejestracja: 2017-11-03, 08:09

Modem/router domowo/mobilny Jaki ?

Post autor: bereal »

Zrywam umowe z neostrada po kilku latach pobratania, planuje zakupić starter orange 1410gb Co polecacie do niego ? Myslalem nad huawei 5573 Ale martwi mnie słabe złacze anten i słaby zasięg wifi, Ale od biedy mysle ze moze byc to rozwiazanie Karte póki co moge wsadzic w dual sim do tel i robić hotspot

Troche nie uśmiecha mi się bawić w jakieś routery za 500zł, ale drugim rozwiazaniem optymalnym byłby dla mnie zakup modemu usb (tu jaki?) i wsadzanie go w jakiś router domowy, a mobilnie uzywałbym go poprzez usb w laptopie wyjmowszy z owego routera, tylko kwestia czy owe modemy usb też maja takie słabe złacza antenowe rs bodaj ? Nie wertowałem tematu bo nie mam bardzo czasu

O co chodzi z tym pojeciem agregacji pasm Chcialbym móc wybierać czestotliwosc aby osiagnac jak najszybsza predkosc Dlaczego mimo iz mam kilkaset metrów do masztu max predkosci przy maszcie na moim redmi 4x to 30mb/s ? Pozdrawiam
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Modem/router domowo/mobilny Jaki ?

Post autor: piotrzet »

Routery z agregacją pasm kosztują co najmniej 400-500 zł więc to raczej temat nie dla ciebie. Do jakiego nadajnika się logujesz?
ODPOWIEDZ