Z B315 na B529 czy warto?

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
ml13
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 508
Rejestracja: 2015-07-17, 18:58
Lokalizacja: Málaga

Z B315 na B529 czy warto?

Post autor: ml13 »

Witam. Mam dobrą propozycję wymiany B315 używanego rok na nówkę B529 z t-mobile za 100zł dopłaty. Niby wydaje się to być biznes życia, gdyż znajomy chce oszczędzić na kosztach startowych zestawu LTE do domu, a ja za grosze zrobię upgrade sieci na 5Ghz i przyszłościowo LTE-A. Jednak chciałbym się zapytać o opinie o tym routerze (na forum mało o nim). Czy są na niego skrypty do wymuszania częstotliwości/agregacji pasm (tak jak na B525)? Czy wersja z t-mobile ma coś wykastrowane o czym powinienem wiedzieć? Po małych zaślepkach antenowych wnioskuje, że niestety posiada wtyki ts9/ts5. Chodź w sumie to mało ważne, zasięg orange mam dobry bez anteny. Oczywście zdaję sobie sprawę, że każdy restart wymusi ponowne wpisanie pinu. Pozdrawiam i chętnie posłucham, co macie do powiedzenia o tym routerze :)
Obrazek
robertnik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1682
Rejestracja: 2010-09-27, 17:05
Lokalizacja: Opole

Re: Z B315 na B529 czy warto?

Post autor: robertnik »

To całkiem fany ruterek, za baterią. Ja lubię takie połączenia. Tej baterii na długo nie wystarczy, a i gabaryty nie sprzyjają taszczeniu go z sobą, ale w przypadku zaniku prądu będzie co robić z tabletem w ręku.
Ja bym brał, a jak nie chcesz to chętnie kupię go za 2 stówki(zarobisz 100%).
Skrypt powinien działać, co do pinu nie wiem. Bateria sprzyja nie wyłączaniu urządzenia, więc jest ryzyko że się go zapomni ;)
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Z B315 na B529 czy warto?

Post autor: onken »

Za 200 stówki :) ?? Na Allegro wart pewnie z 500 zł , daje 250 zł ;)

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
ODPOWIEDZ