Router+antena(Specyficzne zastosowanie)

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Stranek
Początkujący użytkownik forum
Posty: 13
Rejestracja: 2009-10-12, 13:37
Lokalizacja: Z monitora

Router+antena(Specyficzne zastosowanie)

Post autor: Stranek »

Witam
Czy mozecie mi podeslac linki do routera(zeby udstepnial wifi) + anteny do niego moze byc to prosta konfiguracja.
Musi miec jedynie mozliwosc zmiany czestotliwosci , zeby laczyc sie na roznych czestotliwosciach.
Jesli mozecie zapodajcie jakies linki takich zestawow oraz miejsca gdzie szukac ich najtaniej
Nie zalezy mi na szybkosci internetu jedynie zeby uzyskac jak najwiecej ip z roznych sieci komrkowych router nie moze miec simlocka

Chodzi mi o jak najtanszy router + jak najtansza antene zebym mogl podlaczac sobie po prostu nowe karty rozncyh operatorow.
Zapewne zapytacie po co? Do glosowania w grze przegladarkowej potrzebuje jak najwiecej roznych IP roznch operatorow z roznych nadajnikow z roznymi poczatkami IP.
Ktoś coś poleci ?
A moze jest taki router , do którego mozna podpiac kilka modemow poprzez usb i wybierac sobie programowo juz na komputerze , ktorego chce uzyc ?
ODPOWIEDZ