Dobór routera PC/Tmobile

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
przemo
Użytkownik forum
Posty: 43
Rejestracja: 2009-09-28, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Dobór routera PC/Tmobile

Post autor: przemo »

Dzień dobry,

Szukam w miarę taniego routera dla moich rodziców, którzy na chwilę obecną mają modemy USB. Jeden jest z cyfrowego polsatu, drugi tmobile i chce im zrobić w domu sieć.
Lokalizacja: http://beta.btsearch.pl/?dataSource=loc ... 03&zoom=16

Podpowiedzcie proszę jaki router będzie miał najlepszy.

Dzieki
Pozdrawiam

Przemek
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Dobór routera PC/Tmobile

Post autor: dzejk »

Obcięło link do lokalizacji.
przemo
Użytkownik forum
Posty: 43
Rejestracja: 2009-09-28, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dobór routera PC/Tmobile

Post autor: przemo »

robertnik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1682
Rejestracja: 2010-09-27, 17:05
Lokalizacja: Opole

Re: Dobór routera PC/Tmobile

Post autor: robertnik »

Nie ma takiego na 2 karty sim. Możesz kupić 2 i spiąć je w multivan trzecim(z OpenWRT), albo po prostu dwie sieci z dwoma ruterami do Polsatu i Tmobile. Do Tmobile najlepszy będzie E5788. Mniej problemowy w używaniu 24h B715, bo to stacjonarny ruter, ale pytałeś o najlepszy.
Do Polsatu byle co bo mają po jednej częstotliwości, możesz kupić najtańszy działający w 1800.
przemo
Użytkownik forum
Posty: 43
Rejestracja: 2009-09-28, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dobór routera PC/Tmobile

Post autor: przemo »

robertnik pisze:Nie ma takiego na 2 karty sim. Możesz kupić 2 i spiąć je w multivan trzecim(z OpenWRT), albo po prostu dwie sieci z dwoma ruterami do Polsatu i Tmobile. Do Tmobile najlepszy będzie E5788. Mniej problemowy w używaniu 24h B715, bo to stacjonarny ruter, ale pytałeś o najlepszy.
Do Polsatu byle co bo mają po jednej częstotliwości, możesz kupić najtańszy działający w 1800.
Nie nie, sorry, źle to zabrzmiało, ale chodzi mi o router na jedną kartę SIM, ale będą zamieniane karty od obu operatorów, dlatego napisałem aby było jasne czy obaj operatorzy będą obsługiwani przez router. I oczywiście chodzi o router stacjonarny do ich domowej sieci, którą chcę zrobić.
ODPOWIEDZ