Huawei b618 + antena a może coś innego ? Pomocy :/

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

MKHU13
Początkujący użytkownik forum
Posty: 13
Rejestracja: 2018-03-27, 22:42

Re: Huawei b618 + antena a może coś innego ? Pomocy :/

Post autor: MKHU13 »

mnbcv pisze:Przemyśl ten Orange... U mnie zawsze zachwalałem (przez ostatnie 3 lata), ale od jakiegoś czasu w godzinach szczytu spada drastycznie prędkość (może bym to jeszcze przeżył) ale i stabilność połączenia / wysoki ping powoduję że co chwile mam rozłączenie w grach online. A mam z 1 km do nadajnika i widoczność z okna.
Bez testów ja bym nie brał żadnego LTE w ciemno.

Jeśli Orange by u Ciebie dobrze działał, to może i T-Mobile (znowu bez testów nic nie wiadomo) w abonamencie bez limitu danych (tylko bez sprzętu się średnio opłaca).

A jeśli chodzi o twoje stwierdzenie że antena nie zaszkodzi, to nie jest do końca prawda... Masz 500 metrów do BTS, to antena może zaszkodzić a nie pomóc.
Przypominam że najlepsze anteny, były na konkretne pasmo - wtedy nie masz agregacji.
A jak agregacja to wszystko zależy: gdzie modem, jaka długość kabla - możesz więcej stracić niż zyskać.

Najprawdopodobniej się zdecyduje na te Orange n arazie kupie osobno router myślę nad Huawei B715 jesli uda mi się go dostać i spróbuję bez anteny, zobaczymy jak będzie chodziło, najwyżej jest 14 dni na odstąpienie od umowy
ODPOWIEDZ