Router Lte-A w Francji uniwersalny

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
igorkalin
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2018-04-18, 08:40

Router Lte-A w Francji uniwersalny

Post autor: igorkalin »

Witam.
Pracuje w Francji, przemieszam się na statku wycieczkowym na rzece od Pryża po wszystkich wiekszych miejscowościach. Posiadam karte sim Free mobile lokalna 100gb. Używam routera Tp-Link Mr6400 cat 4, router moge wystawić przy samym oknie bez możliwości wystawienia anten zewnetrzncyh. Wiekszosci sytuacji zasieg i prędkość zadawalająca. Czy kupując sprzęt lepszej cat6-11 mogę polepszyc zbieranie zasiegów co przekładało by się na lepsze osiągi . Czy ewentualnie zakupić antene jakaś wewnetrzna do zbierania zasiegu lepiej do tego routera tp-link. Czy najlepiej nowy sprzęt? Jestem w Polsce do 28 więc mogę wszystko kupić tutaj.
Bardzo proszę o pomoc :zdrowko:
fatum1
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 532
Rejestracja: 2017-11-08, 06:41

Re: Router Lte-A w francji uniwersalny

Post autor: fatum1 »

Kupiłbym coś taniego, używanego z baterią i bez oporu wystawił na dach, przykleił plastrem na zewnątrz itd. Nie wiem co masz do wyboru ale ZTE 286 czy Huawei E5785 to w moim mniemaniu dobre rozwiązanie.
igorkalin
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2018-04-18, 08:40

Re: Router Lte-A w francji uniwersalny

Post autor: igorkalin »

Problem ze dach jest 2 piętra do góry wiec zasiegu brak z takiego rozwiazania. stalowo duzo rur sygnał nie do dojscia. Jest duża szyba w pokoju. Tylko zastanawiam się czy Da się czyms lepiej zbierac zasieg niz tym Mr6400 tp linka. Czy np router z lepsza cat 6-9 bedzie lepiej zbierał z mozliwym ustawieniem pasm które ma łapać, bo ten pozwala tylko na auto. Bądz antene wewnetrzna ustawic przy oknie. Telefon mi łapie 4g+ przy oknie ciągle.
fatum1
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 532
Rejestracja: 2017-11-08, 06:41

Re: Router Lte-A w francji uniwersalny

Post autor: fatum1 »

Ustaw w telefonie router mobilny i sprawdź jaki masz zysk w stosunku do obecnego routera jeszcze fon agreguje pasma.
radko
Stały użytkownik forum
Posty: 64
Rejestracja: 2011-07-22, 08:26
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Router Lte-A w francji uniwersalny

Post autor: radko »

Można przecież użyć anteny zewnętrznej wewnątrz :super:
Nie mam na myśli ATK-20.
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: Router Lte-A w francji uniwersalny

Post autor: Hermogenes »

Screenshot-2018-4-24 Dla Poprawy Humoru - strona 4 - Rozmowy na dowolny temat.png
Można i tak.poz Hermogenes
radko
Stały użytkownik forum
Posty: 64
Rejestracja: 2011-07-22, 08:26
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Router Lte-A w francji uniwersalny

Post autor: radko »

Hermogenes trafiłeś w sedno problemu, po dostarczeniu odpowiedniej ilości energii do tych kaloryferów w pomieszczeniu będzie cieplej.
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Router Lte-A w Francji uniwersalny

Post autor: ja.michal »

Dzięki temu w pomieszczeniu nie unosi się kurz i firanki pozostają dłużej białe! :rotfl:
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Router Lte-A w Francji uniwersalny

Post autor: dzejk »

Jeśli to nie fotoszopka, to chciałbym poznać historię tych grzejników :D
ODPOWIEDZ