Router pod LTE-A

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
tprouter
Początkujący użytkownik forum
Posty: 11
Rejestracja: 2018-06-26, 12:34

Re: Router pod LTE-A

Post autor: tprouter »

Zmiana się udała posiadam teraz BV7R2C0update 21.316.01.00.07 Telia AT MODWEB V2 ogólnie chodzi nieźle zwłaszcza bramka VoIP jednak są jakieś ale miała być możliwość wyboru częstotliwości (agregacji) a nie ma, zmiana częstotliwości radia wifi jest tylko auto i 20MHz do wyboru to samo na 5GHz nie pokazuje info na temat ethernet status mimo że jest na kablu podpięty.

Jest jakiś inny mod co pokazuje parametry połączenia SINR itp gdzie działa VoIP oraz jest zmiana częstotliwości na wifi już nie wspomnę o agregacji która miała być ?? dużych wymagań nie mam.

PS: jest jakiś mod co daje opcje łączenia się z innym urządzeniem za pomocą wifi funkcja WISP ?? zdaje się że to tylko kwestia dopisania do webUI ogarnia to ktoś ??

Kilka fotek:
1. Obrazek

2. Obrazek

3. Obrazek

4. Obrazek

5. Obrazek

Reszta wydaje się być w porządku.
tprouter
Początkujący użytkownik forum
Posty: 11
Rejestracja: 2018-06-26, 12:34

Re: Router pod LTE-A

Post autor: tprouter »

Jest tutaj na forum w ogóle ktoś jeszcze ?? Nikt nie może dać odpowiedzi ?
TheSteel
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2016-08-09, 10:17

Re: Router pod LTE-A

Post autor: TheSteel »

U mnie świetnie sprawdził się internet lte z play. Nawet gdy wyjeżdżam na wieś do rodziców mam zasięg. Teraz też <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> z play samsunga galaxy s9 na abonament. Zawsze to lepiej niż jednorazowy wydatek.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Router pod LTE-A

Post autor: matek451 »

Chyba masz coś z głową spamerze.Nie zaśmiecaj forum, tutaj takich jak ty traktuje się jak pożytecznych i.......w.
rawsky
Użytkownik forum
Posty: 36
Rejestracja: 2010-12-20, 09:06
Lokalizacja: Białystok

Re: Router pod LTE-A

Post autor: rawsky »

Czy B525 bez brandu z gwarancją producenta od lipca br., ale bez faktury warto się zainteresować za 300?
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: Router pod LTE-A

Post autor: Hermogenes »

Faktury może nie być ale dowód zakupu potwierdzający legalność obowiązkowo. poz.Hermogenes
mnbcv
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2017-01-05, 16:15

Re: Router pod LTE-A

Post autor: mnbcv »

Sprawdzenie imei z t-mobile http://www.t-mobile.pl/pl/dlaciebie/obs ... zenie-imei - po około 1 dniu odpowiadają i jednoznacznie wiadomo, czy własność klienta czy T-Mobile.
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Router pod LTE-A

Post autor: piotrzet »

Nie wiadomo ja mam jeden router na raty i to umowa trwa już ponad 5 miesięcy a na tej stronie go nie ma. Po prostu najlepiej sprawdzić datę zakupu i będzie wiadomo
ODPOWIEDZ