Opinie ASUS 4G-AC53U

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
sspike33
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2018-09-19, 06:57

Opinie ASUS 4G-AC53U

Post autor: sspike33 »

Witam, po roku czasu umarł mi TP-Link mr200, teraz stoję przed zakupem nowego routera LTE. Mój wybór skłania się między asusem 4G-AC53U a hauwei b525, na wolnym rynku pomijając ofert operatorów. Poza stabilnością sygnału zależy mi na kontroli moich dzieci w sieci. Czy ktoś z państwa miał okazję testować tego Asusa. Pozdrawiam
sspike33
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2018-09-19, 06:57

Re: Opinie ASUS 4G-AC53U

Post autor: sspike33 »

Czy ktoś może mi porównać siłę sygnału b525 wifi analyzer(em) bo odnoszę wrażenie, że Asus 4g-ac53u ma siłę sygnału na poziomie hotspota w telefonie https://www.benchmark.rs/artikal/test_a ... 53u-4624/3
sspike33
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2018-09-19, 06:57

Re: Opinie ASUS 4G-AC53U

Post autor: sspike33 »

Witam i wracam do pisania mojego monologu. Nie posłuchałem swojej intuicji i jednak kupiłem w/w Asusa. Działa słabo, router ma losowe problemy z pobraniem DHCP od operatora. Na telefonach nie otwierają się losowe strony np. wp.pl . Zauważyłem, że w miejscu zamieszkania mam problemy z jakością sygnału próbowałem zmieniać pasma LTE ale bez efektów. Czy jest jakieś rozwiązanie na poprawienie jakości sygnału. Wymiana routera i agregacja pasm coś na to pomoże czy lepiej zainwestować w antenę? sygnał LTE jest silny
ODPOWIEDZ