Jaka antena do lte? (Pomiary + mapka)

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Michuhere
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2018-10-20, 12:31

Jaka antena do lte? (Pomiary + mapka)

Post autor: Michuhere »

Wziąłem z T-Mobile słynny internet domowy 60mbps z routerem b525, Teraz potrzebuję anteny żeby wzmocnić i ustabilizować sygnał. W folderze pod linkami znajdują się pomiary wykonywane na poddaszu co parę godzin w piątek oraz sobotę i mapka na której widać odległość do najbliższych nadajników. Jeden z nich jest oddzielony fragmentem lasu i prawdopodobnie nie udało mi się do niego podłączyć ani razu podczas podczas testów. Czy ktoś obeznany w temacie może rzucić okiem na skoroszyt i doradzić jaka antena będzie najlepsza na moje warunki? Dodam że w pliku są dwa arkusze, ponieważ pomiary wykonywałem po dwóch stronach dachu (dach spadzisty którego krawędź tworzy kąt prosty z widoczną na mapie główną ulicą Stołczyńską). Z innymi częstotliwościami niż 800 i 1800 nie udało mi się połączyć podczas testowania
Obrazek
Obrazek
drive.google.com/drive/folders/1I9lzVsIFkoFUPfriFxGoLoCaPGLPyNQH?usp=sharing
mediafire.com/folder/6n1yn60dx1q7y/LTE_pomiar (mirror)
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: Jaka antena do lte? (Pomiary + mapka)

Post autor: Hermogenes »

Link odsyła do Elektrody na której już dostałeś odpowiedź od kolegi , jakoś tak się porobiło dziwnie. poz Hermogenes
ODPOWIEDZ