Huawei B315s-22 problem z zalogowaniem do panelu

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
dan_01
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2009-07-27, 09:53
Lokalizacja: Polska

Huawei B315s-22 problem z zalogowaniem do panelu

Post autor: dan_01 »

Witam,
nie mogę zalogować się do panelu administracyjnego routera Huawei B315s-22. Próbowałem na kilku komputerach i kilku przeglądarkach. Problem polega na tym, że wyskakuje okno do logowania z username admin (można zmieniać na inne) i miejscem na hasło. Hasło admin jest niepoprawne. Gdy wpisuję hasło, które jest na spodzie routera to niby loguje się i przechodzi na stronę główną panelu. Niestety kliknięcie na dowolny link w panelu skutkuje tym, że ponownie wyskakuje okno z prośbą o zalogowanie. Gdy używam karty SIM z pinem to nie mogę wpisać pinu ponieważ ciągle jest niezalogowany. Czy ktoś miał już taki problem? Nie wiem jak sobie z tym poradzić. Reset urządzenia poprzez przycisk z tyłu nie pomaga. WebUI zaktualizowany do nowszego ale również nie pomaga. Nie mam już pojęcia co jeszcze mogę zrobić. Do żadnej podstrony w menu routera nie mogę się dostać bez logowania.
dan_01
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2009-07-27, 09:53
Lokalizacja: Polska

Re: Huawei B315s-22 problem z zalogowaniem do panelu

Post autor: dan_01 »

Problem już rozwiązałem poprzez wgranie nowego firmware-u.
ODPOWIEDZ