Jaki sprzęcik (karta) dla "młodego" usera ...

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Nosfi
Użytkownik forum
Posty: 35
Rejestracja: 2006-04-26, 17:26
Lokalizacja: Wrocław

Jaki sprzęcik (karta) dla "młodego" usera ...

Post autor: Nosfi »

Witka po sporej przerwie ... ostatnie kilka miesięcy tylko praca i rozrywka i mało czasu na forumowanie ... no może wkońcu da się to zmienić ...

Ale do rzeczy ...

Pytanie brzmi: Jaką kartę GPRS/EDGE/UMTS wybrać dla "młodego" użyszkodnika tej technologii? (Karta NIE MUSI posiadać WLAN ...)

Karta będzie użytkowana maksymalnie kilka razy w miesiącu, w różnych warunkach, tj. w trasie, hotelu, czyli głównie na wyjeździe. Sieć w jakiej użytkownik pracuje to "Pomarańczka" i ze względu na dobrą taryfę chcemy wykorzystać dodatkowo jej atuty "w polu", gdzie nie ma WiFi :)

Najważniejsze to aby karta była bezproblemowa. Mój znajomy jest drażliwy jeśli jakieś "Archiwum X" dzieje mu się w kompie :D

Ja osobiście mam GT Fusion+ i jak najbardziej jestem zadowolony z wszelakiej pracy na niej, ale wiele się mogło pozmieniać przez ostatnich kilka miesięcy ...

Wiem ... mógłbym przeszukać całe forum, przeczytać dziesiątki postów i wyciągnąć wnioski ... niestety nie mam za bardzo na to czasu (sorki), a i mój znajomy się niecierpliwi ... tak więc zwracam się z prośbą do speców o szybkie sugestie w tym temacie ...

Wielkie dzięki
Pozdrowionka z nad morza :)
BlueConnect, GlobeTrotter Fusion+
----------------------------------------
Pozdrawiam, Nosfi ...
Ufo atakuje
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1471
Rejestracja: 2006-07-19, 22:59
Lokalizacja: Żyrardów-okolice

Re: Jaki sprzęcik (karta) dla "młodego" usera ...

Post autor: Ufo atakuje »

Nosfi pisze: Najważniejsze to aby karta była bezproblemowa. Mój znajomy jest drażliwy jeśli jakieś "Archiwum X" dzieje mu się w kompie :D

Ja osobiście mam GT Fusion+ i jak najbardziej jestem zadowolony z wszelakiej pracy na niej, ale wiele się mogło pozmieniać przez ostatnich kilka miesięcy ...
No to chyba sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Obecnie na topie są właśnie karty Option (Fusion, GT MAX). Jeśli go stać, to jest najlepszy wybór.
Nosfi pisze: Wiem ... mógłbym przeszukać całe forum, przeczytać dziesiątki postów i wyciągnąć wnioski ...
No właśnie, mógłbyś... :wink:
ODPOWIEDZ