Wolny internet - Zakręt obok Warszawy

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

mkmac
Użytkownik forum
Posty: 24
Rejestracja: 2020-01-19, 18:24

Re: Wolny internet - Zakręt obok Warszawy

Post autor: mkmac »

ok, dzięki za całą pomoc. Za dnia wejdę na dach i ustawię antenę. Czy to musi być jakoś ultra dokładnie ustawione? Powiedzmy 1st dokładności, czy po prostu zaufać poziomom w Hmenagera i zrobić to na oko? Czy obrót anteny względem jej osi (ten kwadrat z 4ech pozycjach mozna zawiesic) ma jakieś znaczenie?
fatum2

Re: Wolny internet - Zakręt obok Warszawy

Post autor: fatum2 »

Hola hola mości panie, ten szkodnik to przez lata u różnych operatorów dosyć plastiku w ziemię włożył a z uruchomienia Katowice - Balice na A4 jest bardzo dumny. Nawet nauczyli mnie spawać światłowód. U nas było całe piętro geodetów, którzy to projektowali, podobnie było w Erze. Fioletowi mają chyba dział pt. kto nam gdzie pozwoli. Nadajniki stawia się rozsądnie aby jeden drugiego nie zagłuszał ale o tym chyba nie słyszałeś.
mkmac
Użytkownik forum
Posty: 24
Rejestracja: 2020-01-19, 18:24

Re: Wolny internet - Zakręt obok Warszawy

Post autor: mkmac »

no dziś lało więc nie wydurniałem się z włażeniem na dach, ale jutro postaram się zrobić testy.

Jeszcze szybkie pytanie. Czytam w wątkach obok o tym routerze B818, który chyba jest tylko 50 zeta droższy w playu. Warte to zachodu?
ODPOWIEDZ