Pomoc w doborze sprzętu + operator Kraków

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
rafson777
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2020-10-21, 12:47

Pomoc w doborze sprzętu + operator Kraków

Post autor: rafson777 »

Cześć, zostałem tu skierowany przez znajomego informatyka który powiedział, że to najlepsze miejsce do znalezienia pomocy w mojej sprawie.

Na początku października przeniosłem mój sklep Internetowy w nowe miejsce. Okazało się dopiero po podpisaniu umowy, że w nowym miejscu nie ma możliwości posiadania Internetu po kablu. Sprawdziłem większość operatorów z Internetem, Play, Heya, T-mobile i jest tragedia. Plus i Orange działają jako-tako na Smartphonie pokazuje maksymalnie ok.20Mb/s. Jestem załamany bo nigdy nie przejmowałem się, że mogę nie móc pracować przez brak Intenetu, a tu pojawił się taki Zonk. Liczę, że Forumowicze mi pomogą i podpowiedzą jakiego operatora wybrać oraz jaki sprzęt zakupić. Wolałbym się nie wiązać umową i kupować karty Prepaid jednak jeśli będzie trzeba to pomyślę też nad abonamentem (w ciągu 3 dni zużyliśmy ponad 40GB danych więc potrzebny jest operator no limit, najlepiej).

Adres nowej lokalizacji to Kraków, Kuźnicy Kołłątajowskiej 52, aktualnie testujemy Intenety na Iphonie XS Max, Samsungu S8+, Routerze Tp-link MR200, Huawei h850. (Tp-Linka zwracam bo wydaje mi się że to dziadostwo straszne, a Huaweii jest już tak leciwy że będzie złomowany)
Najlepsze jest to, że 50m w linii prostej osiągam prędkości ~200Mb/s, błagam pomóżcie bo jestem na skraju załamania psychicznego. :szok:
ODPOWIEDZ