Jaki sprzęt do internetu w mojej lokalizacji niski Ping potrzebny do gier

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
BB_One
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2021-01-27, 17:46

Jaki sprzęt do internetu w mojej lokalizacji niski Ping potrzebny do gier

Post autor: BB_One »

Dzień dobry, proszę waszmościów o poradę! Jakiego sprzętu potrzebuję aby połączyć się z BTS Play (26006) ID: LEG3021 odległość do niego mam ok 2-3KM lub ewentualnie na południe Networks T-Mobile (26002) ID: 41806 (N!) Najlepszy dostępny sprzęt który by pozwolił cieszyć się niskim Pingiem w grach aktualnie mam 100ms ping na lokalnej radiowce, wieczorami i weekend 200 obniżenie do 40 by było super!
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Jaki sprzęt do internetu w mojej lokalizacji niski Ping potrzebny do gier

Post autor: piotrzet »

Najpierw to kup kartę tych sieci i w ogóle sprawdź jakie parametry masz na telefonie. NIkt nie powie Ci co masz wybrać bez konkretnych testów.
BB_One
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2021-01-27, 17:46

Re: Jaki sprzęt do internetu w mojej lokalizacji niski Ping potrzebny do gier

Post autor: BB_One »

Witam, dzisiaj o godzinie 18 testowałem Play w załącznikach wyniki, czasami udało mi się złapać na chwilę 3 2100,1800,800 pasma czasem 2 ale przeważnie 1800 lub 2100
BB_One
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2021-01-27, 17:46

Re: Jaki sprzęt do internetu w mojej lokalizacji niski Ping potrzebny do gier

Post autor: BB_One »

Witam dzisiaj również o godzinie 19 testowałem T-mobile telefon Samsung Galaxy Note 10+ chodziłem po podwórku tak samo test sieci Play
BB_One
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2021-01-27, 17:46

Re: Jaki sprzęt do internetu w mojej lokalizacji niski Ping potrzebny do gier

Post autor: BB_One »

Szukam sprzętu który zapewni niskie Pingi w grach antena może być z kablem 3m mogę dać router pod kominem wysokość komina 8m na którym zamontuję, cena sprzętu nie jest priorytetem może być droższy ale ma być dobry, dodatkowo dodam że nie biorę żadnej umowy tylko korzystam z kart prepaid, Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam
adamusek
Użytkownik forum
Posty: 22
Rejestracja: 2020-04-06, 12:36

Re: Jaki sprzęt do internetu w mojej lokalizacji niski Ping potrzebny do gier

Post autor: adamusek »

Polecam Huawei B818, pamietaj ze przy agregacji zawsze rośnie ping - ew zawsze mozesz zostać na pojedynczym paśmie...
ODPOWIEDZ