Router do LOT, na co zmienić E5573s-320?

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kyzer
Użytkownik forum
Posty: 29
Rejestracja: 2010-09-02, 13:31
Lokalizacja: Kraków

Router do LOT, na co zmienić E5573s-320?

Post autor: kyzer »

Witam,
zdecydowałem się na osobny temat ponieważ w pozostałych ciężko mi było znaleźć odpowiedź.

Temat to router do garażu w którym jest kamerka wifi oraz parę przekaźników WIFI sonoff.
Na testy aktualnie jest E5573s-320 i daje radę, planuje jednak dodać kilka urządzeń sonoff i sądzę, że przydał by się bardziej stacjonarny router.
Celuję w jakąś używkę najlepiej okolice 100 zł jednak nie chciał bym gorszych osiągnięć od 5573s ;)

Czy taki Huawei b310s wystarczy ? czy może za podobne pieniążki można kupić coś lepszego ?

Pozdrawiam
kyzer
Użytkownik forum
Posty: 29
Rejestracja: 2010-09-02, 13:31
Lokalizacja: Kraków

Re: Router do LOT, na co zmienić E5573s-320?

Post autor: kyzer »

Trochę głupio pod swoim postem pisać ale cóż, sprawa ma się tak, może ktoś ma pomysł?

Kamera IP wifi, wcześniej na testy na routerze Huawei e5573s-320 + tam 3 sonoffy śmigała świetnie.
Dziś wymieniony router na Huawei b535-232, nowy, nie brandowany soft i jest tragedia.
Już po lanie zamula tak okrutnie, że się przykro robi.
Oczywiście 100 razy patrzyłem w opcje routera i nic co by mogło to powodować nie znalazłem :(
Internet na innych urządzeniach śmiga i wszystko jest ok. Spotkał się ktoś z taką sytuacją?
Kamera r80x20-pq jak na zdjęciu.
ODPOWIEDZ