modem z eBay - czy warto kupić?

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
leeway
Użytkownik forum
Posty: 23
Rejestracja: 2007-01-02, 23:21
Lokalizacja: Przeworsk

modem z eBay - czy warto kupić?

Post autor: leeway »

Witam,
mam możliwość zakupu modemu z Wielkiej Brytanii, co myślicie o tym modemie >KLIK<
zastanawiam się nad jego zakupem. Jeśli możecie wyraźcie swoją opinie o nim. Jakies 2 lata temu kupiłem w Polsce modem SE GC75 jednak zawieszał mi ciągle komputer, dlatego szybko się z nim rozstałem i korzystałem z iPlusa przez telefon. Teraz wolałbym się zaopatrzyć w jakaś karte zwłaszcza działającą w technologi UMTS. Jeśli stwierdzicie, że nie jest ona najlepsza może zaproponujecie coś innego z brytyjskiego eBay`u. Posiadam laptopa Acer Aspire 1362LMi o parametrach:
AMD Sempron 2800+
NVIDIA GeForce FX Go 5200, 64MB
512MB DDR RAM
802.11 b/g wireless LAN

Z góry dziękuję za cenne informacje,
Pozdrawiam,

--
Poprawa linka
(BliSki)
bio5
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 182
Rejestracja: 2006-11-14, 09:51
Lokalizacja: Wuwua

Re: modem z eBay - czy warto kupić?

Post autor: bio5 »

Z tego co tam wyczytałem to karta działa w częstotliwości 850/1900 MHz, więc przyda Ci się ale w USA i okolicach.
W Europie żadna sieć komórkowa nie działa w tym paśmie.
leeway
Użytkownik forum
Posty: 23
Rejestracja: 2007-01-02, 23:21
Lokalizacja: Przeworsk

Re: modem z eBay - czy warto kupić?

Post autor: leeway »

ok rozumiem, a czy moglbyś polecić coś innego działającego w polskich sieciach?

Z góry dziekuję,
Pozdrawiam,
cysio
Stały użytkownik forum
Posty: 137
Rejestracja: 2007-01-04, 23:17
Lokalizacja: Łódź

Re: modem z eBay - czy warto kupić?

Post autor: cysio »

Ja moge polecic ostatnim czasie modnego gt max (znajdziesz na allegro) nie jest to moze tani sprzet, ale jest all in one czyli wszystkiego technologie w jednym.
leeway
Użytkownik forum
Posty: 23
Rejestracja: 2007-01-02, 23:21
Lokalizacja: Przeworsk

Re: modem z eBay - czy warto kupić?

Post autor: leeway »

Rozumiem, a coś z eBay? Co myślicie o tym modemie Klik czy warto w niego zainwestować, podobno jest bez simlocka i cena nie jest wysoka.
assasyn
Użytkownik forum
Posty: 40
Rejestracja: 2006-10-19, 13:30

Re: modem z eBay - czy warto kupić?

Post autor: assasyn »

to ze komp ci se wieszał z GC75 to normalka, mosemy SE <font color="#FF00FF"><b>»»w ogóle««</b></font> nie dzialaja z procesorami AMD, jak ci tego nie powiedzieli w plusie to hamstwo z ich strony bo wszyscy inni operatorzy podawali ta info firma SE też
ODPOWIEDZ