Jakrouter,antena,operator

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

tomiapage
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2021-09-30, 13:23

Re: Jakrouter,antena,operator

Post autor: tomiapage »

Widziałem to, jestem w stanie nawet kupic LTE-A EM12-G tylko wolalbym w polsce. Jest to do kupienia u nas czy tylko u chinczyka ?
tomiapage
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2021-09-30, 13:23

Re: Jakrouter,antena,operator

Post autor: tomiapage »

Widzialem to i docelowo mam zamiar kupic LTE-A EM12-G. Tylko mozna to kupic gdizes w polsce czy tylko chinczyk ?
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26132
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Jakrouter,antena,operator

Post autor: wojteks »

Wpinanie szybkiej karty po USB do routera jest tak samo bez sensu jak podpinanie tam dysku twardego, nawet jeżeli to USB 3.0.
Nie pomagam na PW!
Mig25
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1709
Rejestracja: 2015-08-25, 18:45
Lokalizacja: z Nienacka

Re: Jakrouter,antena,operator

Post autor: Mig25 »

@wojteks , ale wiesz ,że nawet jak to jest szybka karta to z gniazda m.2 wykorzystuje ona podłączenie po USB , i w kompie i tak jest rozpoznawana jako urządzenie USB.... Może masz niechęć do starszych routerów na openwrt i ich prędkości o USB , ale teraz Openwrt można postawić na szybkim kompie z usb 3.0 a tam prędkość nie jest tak ograniczona , a i nowe routery mają coraz większą prędkość po USB.
tomiapage
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2021-09-30, 13:23

Re: Jakrouter,antena,operator

Post autor: tomiapage »

W ramach scislosci router to linksys ea8300, nie chce wyciagac tam nie wiadomo jakich predkosci stabilne 30 mega mi styknie
Mig25
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1709
Rejestracja: 2015-08-25, 18:45
Lokalizacja: z Nienacka

Re: Jakrouter,antena,operator

Post autor: Mig25 »

Takie prędkości to powinny być spokojnie na jednym bandzie bez agregacji na tym modemie co masz :)
ODPOWIEDZ