Router/modem plug & play do 5G

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Aero_
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2022-11-06, 17:59

Router/modem plug & play do 5G

Post autor: Aero_ »

Witajcie. Od paru dni czytam Wasze forum. Do zajrzenia tutaj zmusił mnie Internet bez limitu w T-Mobile. Zamówiłem do domu zestaw z routerem TCL i już wiem, że zaraz wróci tam, skąd go przysłali. Postanowiłem sprawdzić działanie czterech operatorów w mojej lokalizacji i po przetestowaniu kilku starterów, będę wybierał między PLAY a Plus. Szukam routera, a w zasadzie wystarczy modem, ponieważ będzie on podłączony do routerów sieci mesh, które mam już u siebie. Na forum przewijają się dyskusje na temat Huawei CPE Pro 2, OPPO CPE T1a, czy ZTE MC801a. Dużo tam techniki i wiedzy, która raczej nie będzie mi potrzebna. Chciałbym kupić coś, co podłączę i zapomnę. Czy w takim wypadku wybrać coś, co dostanę najtaniej, czy jednak możecie mi polecić sprzęt, który wyróżnia się szybkością, stabilnością sygnału i niezawodnością? Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.
tomekwwa
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 586
Rejestracja: 2019-03-11, 20:48

Re: Router/modem plug & play do 5G

Post autor: tomekwwa »

Aero_ pisze:Chciałbym kupić coś, co podłączę i zapomnę.
W takim wypadku to tylko światłowód. I to też nie zawsze.
Aero_
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2022-11-06, 17:59

Re: Router/modem plug & play do 5G

Post autor: Aero_ »

Chciałbym, ale na razie nie ma takiej możliwości. Muszę się zadowolić bezprzewodowym.
ODPOWIEDZ