Co zamiast mf258k? Play NetBox

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Devi
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2021-05-07, 04:14

Co zamiast mf258k? Play NetBox

Post autor: Devi »

Witam. Niedługo kończyć mi się będzie umowa na Internet w Play, usługa NetBox z ZTE MF258K na użyczenie. Zastanawiam się, czy w ofercie Play jest teraz jakiś godny router na poziomie b818, którego już w ofercie nie ma? Z MF258K jestem ogólnie zadowolony, ale wiem, że na antenie kierunkowej uzyskałbym lepsze parametry sygnału niż na tej dookólnej od ZTE, oraz chciałbym mieć większą kontrole nad wymuszaniem pasm, ponieważ obecnie nie mam żadnej. Router agreguje 1800+2100+2600. Posiadam również router huawei b525 oraz antenę panelowa od cybertecha, ale to chyba już się nie nada w dzisiejszych czasach? Moja lokalizacja to wieś Raduń, woj. Pomorskie, powiat kościerski. Będę wdzięczny za każdą uwagę odnośnie sprzetu jaki mógłbym <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> z Play na raty lub użyczenie. Inni operatorzy nie wchodzą w grę że względu na bardzo słaby zasieg w mojej lokalizacji.

Poniżej link do zrzutu z parametrów sygnału z routera:
https://ibb.co/3M5VD0W
ODPOWIEDZ