Czy Sony Ericsson P800 naaje sie do iPlusa???

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
pi0tr3q

Czy Sony Ericsson P800 naaje sie do iPlusa???

Post autor: pi0tr3q »

Planuje zakupic telefon sony ericsson P800 zeby przy pomocy niego a nie tego beznadziejnego modemu gc79 korzystac z iplusa. Czy bedzie sie on nadawal do tego celu?? Ma on bluthouch i planuje go w tki sposob laczyc z komuperem. Czy osiagne wtedy normalny transfer?? Na modemie korzystam z GPRS bo tylko to u mnie dziala, i to tylko 4 kreski. Czy jakosc poloczeniea polepszy sie, pozostanie taka sama czy sie pogorszy?? Choc to ostatnie jest mam nadzieje niemozliwe....
szloser

Re: Czy Sony Ericsson P800 naaje sie do iPlusa???

Post autor: szloser »

kup sobie ericssona t39 i połącz go na bluetooth z softem bluesoleil.
Taki telefon mozna kupić za 80 zł a bluetooth za 40 zł. Sprawdzone na trzech klientach ktorzy sprzedali swoje GC 79 i wymienili na ten zestaw.
jedyny minus to zakup nowej baterri bo jak długo śmigasz to nie wytrzymuje stara zużyta. Chociaż mam u siebie łądowarke pod USB do tego modelu. Pozdr.
Awatar użytkownika
gnd
Stały użytkownik forum
Posty: 130
Rejestracja: 2005-12-07, 15:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czy Sony Ericsson P800 naaje sie do iPlusa???

Post autor: gnd »

albo lepiej 6230 , bo eriksony na necie non stop to max 5h wytrzymaja, a na nokii do 10-12h i nokia ma edge :D
Awatar użytkownika
keiw
Użytkownik forum
Posty: 28
Rejestracja: 2005-11-08, 10:03

Re: Czy Sony Ericsson P800 naaje sie do iPlusa???

Post autor: keiw »

szloser pisze:kup sobie ericssona t39 i połącz go na bluetooth z softem bluesoleil.
Taki telefon mozna kupić za 80 zł a bluetooth za 40 zł.
No tak i jeszcze musisz doliczyć koszt bluesoleil bo to wersja trial. :wink:
ODPOWIEDZ