Jaki telefon zarówno jako modem i do normalnego użytku?

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

Czy jestes zadowolony ze swojego telefonu jako modemu?

TAK
11
50%
NIE
4
18%
TAK, ALE MOGŁOBY BYĆ LEPIEJ.
7
32%
 
Liczba głosów: 22

d@arQ
Użytkownik forum
Posty: 48
Rejestracja: 2007-05-30, 17:08

Re: Jaki telefon zarówno jako modem i do normalnego użytku?

Post autor: d@arQ »

MP3 Playera juz mam... ale to taki stary 2-letni... i jakość muzyki w nim jest gorsza niż nawet w takim Alcatelu e801... a nie chce nosić nie wiadomo ile gadżetów ze sobą a dużo telefonów ma bardzo dobry odtwarzacz mp3 więc takie urządzenie 3in1 (telefon,modem,odtwarzacz) to coś dla mnie

EDIT_1

Jutro jadę do stolicy i tam się rozejrzę, może będą jakieś promocje i do paru komisów wejdę i się zobaczy...

Nie piszemy posta pod postem chyba ze z 1 dniowym opóźnieniem. Uzyj opcji Obrazek Moderator-> Jaco
gatto_nero
### BAN ###
Posty: 95
Rejestracja: 2006-12-09, 21:28

Re: Jaki telefon zarówno jako modem i do normalnego użytku?

Post autor: gatto_nero »

Masz stary 2 letni ? Nie wiem nic na ten temat ale liczy się tylko jakość elektroniki w tym odtwarzaczu. A radzę kupić odtwarzacz oddzielnie bo nikt nie zrobi elektroniki która całkowicie eliminowałaby zakłócenia z telefonu. Zatem o wiele łatwiej zrobić dobry odtwarzacz mp3 niż telefon z dobrym odtwarzaczem mp3. Właściwie mój 3 letni creative pomimo strasznie zamulonego brzmienia i tak brzmi lepiej niż każdy telefon jaki słyszałem. Do tego dochodzi większa funkcjonalność oraz ergonomia niż każdego telefonu. Bateria AAA NiMh trzyma spokojnie 8 godzin ciągłej gry. Jakoś nie wyobrażam sobie by mogła go zastąpić jakakolwiek komórka :>
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez gatto_nero, łącznie zmieniany 2 razy.
d@arQ
Użytkownik forum
Posty: 48
Rejestracja: 2007-05-30, 17:08

Re: Jaki telefon zarówno jako modem i do normalnego użytku?

Post autor: d@arQ »

Dobra, kasę już mam... teraz tylko pozostała decyzja!
Oglądałem ostatnio fajne odtwarzacze i można już kupić jakiegoś lepszego za 80-100zł. i motorolka v235 300zł to razem około 400zł. Czy nie lepiej kupić BenQ Siemens sl75 i mieć jeszcze aparat 1,3MP? Chyba jednak zdecyduje sie na motkę + odtwarzacz... ze względu na te zakłócenia GSM o których ktoś pisał. Poza tym BenQ Siemensy są podobno strasznie awaryjne. Zobaczymy, kasę już mam, ale czas do wrzesnia, więc jeszcze 2 miesiące.
gatto_nero
### BAN ###
Posty: 95
Rejestracja: 2006-12-09, 21:28

Re: Jaki telefon zarówno jako modem i do normalnego użytku?

Post autor: gatto_nero »

Jak chcesz mieć mp3 w telefonie to upewnij się że złącze do słuchawek jest typu jack - np mini jack.
Często celowo kolesie robią jakieś nietypowe wynalazki ażeby trzeba było u nich kupić słuchawki albo przejściówkę.
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez gatto_nero, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
mar_kow
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1261
Rejestracja: 2007-04-06, 17:05
Lokalizacja: Mazury

Re: Jaki telefon zarówno jako modem i do normalnego użytku?

Post autor: mar_kow »

...Kupiłem ten najnowszy wynalazek - BT 5 Mb/s. Transfer plików jest dość szybki - 100 MB ok. 3 min (ładowanie mp3 do telefonu), nie mam porównania z wolniejszym...
Awatar użytkownika
Darecky
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 675
Rejestracja: 2007-07-15, 14:02
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Jaki telefon zarówno jako modem i do normalnego użytku?

Post autor: Darecky »

motka v235 bardzo fajna jest, aparat jak na VGA robi ładne zdjęcia, szkoda że nie ma BT albo IrDa, no i edge 236kb/s... a propos wyciągnął już ktoś wynik okolo 230kb/s?czyli ok. 29KB/s?
ODPOWIEDZ