aircard 875

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
AIRCARD875

aircard 875

Post autor: AIRCARD875 »

aircard 875 - HSDPA: max. 3,6 Mbit/s (->7,2 Mbit/s)

cena 450zł na allegro

w realu wyszedł 150zł, gdyż wziołem abonament iplusa z Globotroterem Egde, którego wystawiłem na allegro i dopłaciłem 150zł do 875

dokładnie wczoraj zakupiony dzisiaj przyszedł, włożyłem sima iplusa, szybka instalacja modemu i śmiga, na pasku windows jak klikniemy na ikonkę pojawia się szybkość: 3,6Mb/s

testy na www.numion.com - 285.51 kilobyte/s, ale mam windowsa mocno zabitego, przyjemnie to działa, zasięg 2 kreski (-97dBm)

chyba dobry zakup :D
Awatar użytkownika
mar_kow
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1261
Rejestracja: 2007-04-06, 17:05
Lokalizacja: Mazury

Re: aircard 875

Post autor: mar_kow »

...to widzę że od tego samego sprzedawcy za 449 zł - też testuję 875... W weekend będę w Wawie więc coś powiem o HSDPA... Tylko znowu poszukuję nakładki programowej VoiceTool żeby odblokować połączenia głosowe. Wtedy za pomocą zestawu słuchawkowego Nokii micro jack 2,5 można dzwonić, odbierać połączenia - jak w telefonie komórkowym. Jako że posiadam 860 próbowałem z nakładką w wersji 2.0 ale niestety nie "chodzi"...
...Gdyby ktoś chciał się podzielić - będę wdzięczny...


06.06.07 - w dniu wczorajszym ok. 1.00 w nocy dopadłem nakładkę VoiceTool!!!
...Karta jest jedną z najlepszych w swoim rodzaju począwszy od 750 do tej z najwyższej półki... Bardzo przemyślana - po wgraniu oprogramowania voice można odbierać połączenia, dzwonić - jednym słowem rewelacja!!!
Jeżeli ktoś chce programik - wyślę na maila
ODPOWIEDZ