Co wybrać: samsung E250 czy X680

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
leeway
Użytkownik forum
Posty: 23
Rejestracja: 2007-01-02, 23:21
Lokalizacja: Przeworsk

Co wybrać: samsung E250 czy X680

Post autor: leeway »

Witam,

za kilka dni kończy mi się umowa i chciałbym wymienić na nowy telefon z edge. Przejrzałem oferte i z tej niższej kategorii cenowej z edge klasy 10 są te dwa telefony. Który polecacie?

Z góry dzięki za informacje,
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Co wybrać: samsung E250 czy X680

Post autor: Jaco »

A co chcesz tymi telefonami osiągnąć.Masz zamiar łączyć się do neta czy mieć super wypasioną komórkę.Jeśli to drugie to powinienem usunąć post bo nie ma nic wspólnego poza jednym słowem ,,EDGE ,, z internetem komórkowym.Skoro masz już dostęp do neta to poszukaj jakiegoś forum o samsungach i tam dowiesz się który jako telefon nadaje sie na wypas komórkę.Troszkę po googlować i wiemy co i jak.
Do neta jak najbardziej E 250 i X680.Na forum możesz poczytać o konfiguracji jak by co.
leeway
Użytkownik forum
Posty: 23
Rejestracja: 2007-01-02, 23:21
Lokalizacja: Przeworsk

Re: Co wybrać: samsung E250 czy X680

Post autor: leeway »

Oczywiście, że chodzi mi o podłaczenie internetu przez telefon. Obecnie mam podłączonego iPlusa na Noki 5140i brata. Teraz dostałem różne oferty kilka noki z edge, ale klasy 6. Jedynie te samsungi maja edge klasy 10.
Jesli możecie coś polecić, bede wdzięczny i przepraszam za nieścisły mój wcześniejszy post.
Pozdrawiam,
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Co wybrać: samsung E250 czy X680

Post autor: Jaco »

leeway pisze:Jesli możecie coś polecić...
Jaco pisze:Do neta jak najbardziej E 250 i X680
Możesz poczytać jeszcze ten wątek:
http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?p=4108#4108
ODPOWIEDZ