OPTION QUAD modem za 1zŁ w aPLUSIE

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tracer.on
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 188
Rejestracja: 2005-11-15, 10:47
Lokalizacja: Mazury

OPTION QUAD modem za 1zŁ w aPLUSIE

Post autor: tracer.on »

iPLUS od 27.12 przez 5 dni oferuje modem za zeta OPTION QUAD gprs/edge/umts co to za modem? czy ktoś ma ten modem i jak się sprawuje?:??

czy można podłączyć antenę kierunkową do tego modemu????

co to za sprzęt????
skiera
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2005-11-15, 17:25

Re: OPTION QUAD modem za 1zŁ w aPLUSIE

Post autor: skiera »

tracer.on pisze:iPLUS od 27.12 przez 5 dni oferuje modem za zeta OPTION QUAD gprs/edge/umts co to za modem? czy ktoś ma ten modem i jak się sprawuje?:??

czy można podłączyć antenę kierunkową do tego modemu????

co to za sprzęt????
edge to chyba to nie obsługuje, tylko umts i gprs
krzy?
Początkujący użytkownik forum
Posty: 10
Rejestracja: 2005-12-03, 15:23
Lokalizacja: opolszczyzna

Re: OPTION QUAD modem za 1zŁ w aPLUSIE

Post autor: krzy? »

Ta oferta ma 2 pułapki!!!
Z tego co widzę,to ten modem nie ma EDGE!
Umowa jest na 2 lata!
Uważaj!!!
Wziął bym go tylko w przypadku gdybym był w zasięgu UMTS,a niestety nie jestem...
Awatar użytkownika
klisza
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 199
Rejestracja: 2005-12-18, 21:28
Lokalizacja: Legnica

Re: OPTION QUAD modem za 1zŁ w aPLUSIE

Post autor: klisza »

Ja bym go kupił nawet gdybym nie był w zasięgu UMTS. Sprzedałbym go od razu przez internet i kupił tel. z EDGE. Taka okazja prędko się nie powtórzy. Niestety podpisałem już umowę na 2 lata i wziąłem modem SE GC79 za 100 zł. Teraz żałuje, że nie poczekalem 2 tygodnie, bo modem staniał do 1 zł. Poza tym oferta jest tylko dla klientów biznesowych :? . Porównajcie oferty innych sieci, nigdzie nie dostaniecie takiego modemu w takiej cenie!

P.S. Jest tu jeden bardzo istotny chaczyk: w ramach abonamentu dostajemy nieograniczony dostęp w technologiach GPRS/UMTS ale BEZ EDGE!
ODPOWIEDZ