telefony z edgem

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Tompey

Re: telefony z edgem

Post autor: Tompey »

glupote napisalem... wyswietli sie obecna wersja, ale moze wiesz jaka byla poprzednio???:)
Awatar użytkownika
tracer.on
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 188
Rejestracja: 2005-11-15, 10:47
Lokalizacja: Mazury

transfery

Post autor: tracer.on »

Jakie osiągacie transfery używając telefon i bluetooth?? :?:

Dajcie znać czy lepszy transer jest przez kabel czy bluetooth??? :?:

Chodzi o EDGE
Tompey

Re: telefony z edgem

Post autor: Tompey »

kabla nie mam, laczylem sie przez bluetooth i IRDA, nie zauwazylem wiekszej roznicy poza ta, ze bluetooth wygodniejszy... pytalem o to na http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=768
Ostatnio zmieniony 2009-02-11, 10:29 przez Tompey, łącznie zmieniany 1 raz.
~gość

Re: telefony z edgem

Post autor: ~gość »

poprzednia wersja 3.40 ale z softem angielskim o2. działał gprs/edge(5,5kBs/20kBs) ale zawieszał się i wyłączał na karcie ery. Po zmianie softu era działała a nie działał modem. pozbyłem się go.
Tompey

Re: telefony z edgem

Post autor: Tompey »

dzieki za odpowiedz. czyli nie tylko ja mam takie problemy... chyba tez bede musial sie pozbyc, jak nie zrobia... kupilem telefon by dobrze laczyc sie z netem i nie moge... cwaniaki z Nokii zabezpieczyli sie i gwarancja nie obejmuje softu, wiec nie mozna oddac.
pozdrawiam
~Gość

Re: telefony z edgem

Post autor: ~Gość »

Więc reklamuj go jako uszkodzony sprzęt-zepsuty modem. Telefon nie jest sprawny a Ty nie możesz mieć gwarancji że to wina softu-przecież się na tym nie znasz a oni Ci nie udowodnią że wina softu.
Tompey

Re: telefony z edgem

Post autor: Tompey »

reklamowalem i mowilem jakie sa objawy. z serwisu oddawali z raportem, ze zmieniono soft i telefon jest sprawny... tyle, ze pozniej znow to samo bylo. sprobuje zmusic ich by napisali, ze modem niesprawny... moze pojde tam z laptopem, niech oddajac pokaza mi, ze dziala jak nalezy;)
telefon mozna oddac, czy wymienic po 4 naprawach istotnych, a zmiana softu taka nie jest.
xen

Re: telefony z edgem

Post autor: xen »

czyli z 6230 trzeba uważac przy kupnie,eh........
ODPOWIEDZ