wybór modemu

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
zettegie
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2007-07-19, 23:00

Re: wybór modemu

Post autor: zettegie »

nokia obecnie nie jest najlepszym rozwiązaniem.... przetestowałem wiele telefonów. Jeżeli chodzi o EDGE to dobra jest stara ale jara Motorole V360 (180-200kb/s). Najlebiej obecnie jednak spawują sie samsungi a zwłaszcza Z400. Co do kart to na expres polecam merlin xu870
Awatar użytkownika
Fanta
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1242
Rejestracja: 2007-01-29, 23:06
Lokalizacja: Siedlce (okolice)

Re: wybór modemu

Post autor: Fanta »

zettegie pisze:nokia obecnie nie jest najlepszym rozwiązaniem
A dlaczego tak sądzisz?
[center]!! Zaczynaj od: FAQ -> Szukaj tematów-> GOOGLE
Regulamin i Netykieta[/center]
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: wybór modemu

Post autor: Jaco »

Chyba dlatego że jeden od drugiego ładniej wygląda bo parametry do internetu EDGE/GPRS mają takie same czyli kl 10.
zettegie
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2007-07-19, 23:00

Re: wybór modemu

Post autor: zettegie »

Fanta pisze:
zettegie pisze:nokia obecnie nie jest najlepszym rozwiązaniem
A dlaczego tak sądzisz?
jak wspomniałem przetestowałem wiele telefonów.... i robie to nadal. Nokia po modelu 6230i robi buble i to coraz większe niestety. Za nic mają ufajacym im użytkowników

EDIT
Jaco pisze:Chyba dlatego że jeden od drugiego ładniej wygląda bo parametry do internetu EDGE/GPRS mają takie same czyli kl 10.

Ładniejsze? V360 do pięknych <font color="#FF00FF"><b>»»na pewno««</b></font> nie należy, a samsung kwestia gustu, <font color="#FF00FF"><b>»»na pewno««</b></font> sa najbardziej ergodomiczne.
A co do klas... nie każdy telefon przy klasie 10 wyciągnie tyle samo, a zadko który poza samsungiem przekroczy 230kb/s


Nie piszemy posta pod postem chyba ze z 1 dniowym opóźnieniem. Uzyj opcji Obrazek Moderator-> Jaco
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: wybór modemu

Post autor: Jaco »

zettegie pisze:jak wspomniałem przetestowałem wiele telefonów.... i robie to nadal.
To może zrobisz parę opisów w Testy, recenzje, opisy

I jeszcze jedna prośba.Zaczynaj zdania od Dużej litery. :wink:
zettegie
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2007-07-19, 23:00

Re: wybór modemu

Post autor: zettegie »

Jaco pisze:
zettegie pisze:jak wspomniałem przetestowałem wiele telefonów.... i robie to nadal.
To może zrobisz parę opisów w Testy, recenzje, opisy

I jeszcze jedna prośba.Zaczynaj zdania od Dużej litery. :wink:
OK... jeżeli się to komuś przyda. Dopiero zawitałem na to forum i nawet nie wiedziałem o dziale Testy, recenzje, opisy. Jedyny dostęp do netu jaki posiadam to GPRS, co nie co wiem na ten temat. A co do dużych liter... sorki.
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: wybór modemu

Post autor: Jaco »

zettegie pisze:OK... jeżeli się to komuś przyda.
Właśnie się przyda bo będzie mniej tematów związanych ze sprzętem do wybrania i każdy sobie zajrzy, poczyta wypowiedzi użytkowników a nie obiecanki operatorów. :lol:
zettegie
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2007-07-19, 23:00

Re: wybór modemu

Post autor: zettegie »

Jaco pisze:a nie obiecanki operatorów. :lol:
co do obiecanek operatorów to.....

EDIT

tu dopiero zaczynają się problemy. Ja korzystam niestety z najdroższego pod tym względem. Ale jakość czyli transfer biorą górę.

Nie piszemy posta pod postem chyba ze z 1 dniowym opóźnieniem. Uzyj opcji Obrazek Moderator-> Jaco

Już raz zwróciłem ci uwagę aby nie pisać posta pod postem.Jeśli nadal nie będziesz sie stosował do wyżej wymienionej reguły możesz otrzymać bana Jaco


sorki 2....
mam nadzieje że o to chodzilo.
Awatar użytkownika
Fanta
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1242
Rejestracja: 2007-01-29, 23:06
Lokalizacja: Siedlce (okolice)

Re: wybór modemu

Post autor: Fanta »

Kolego @zettegie jak zauważyłeś nie tolerujemy pisania posta pod postem tego samego dnia, uważaj na to i nie zmuszaj nas do dodatkowej roboty, w końcu są wakacje...;)
[center]!! Zaczynaj od: FAQ -> Szukaj tematów-> GOOGLE
Regulamin i Netykieta[/center]
ODPOWIEDZ