Modem GPRS na Express Card slot - skąd go wziąć???

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
mathew

Modem GPRS na Express Card slot - skąd go wziąć???

Post autor: mathew »

Mam zamiar kupić w maju notebooka Fujitsu - Siemens M3438, ale mam pewien problem. W tym notebooku jest wejście Express Card, a jak na razie na polskim rynku nie widziałem żadnych urządzeń na tego typu wejście :( . Najbardziej interesuje mnie modem GPRS (obojętnie jakiej firmy, byle na wejście Express Card). Czy wie ktoś gdzie można taki kupić :?:
Awatar użytkownika
dreamoftheviper
Stały użytkownik forum
Posty: 149
Rejestracja: 2006-01-15, 21:32
Lokalizacja: Włocławek/Toruń

Re: Modem GPRS na Express Card slot - skąd go wziąć???

Post autor: dreamoftheviper »

Jesli dobrze mysle to jest to najnowsze wejscie w laptopach? jesli tak to nie masz szans na te wejscia urzadzenia beda moze za rok, a wtedy to twoj laptop nie bedzie juz taki nowy, jesli to nowy laptop to oddaj go do sklepu zeby go wymienili na taki co ma wejscie PCMCIA
Gość

Re: Modem GPRS na Express Card slot - skąd go wziąć???

Post autor: Gość »

dreamoftheviper pisze:jesli to nowy laptop to oddaj go do sklepu zeby go wymienili na taki co ma wejscie PCMCIA
Przecież napisałem że mam zamiar kupić go w maju. Może do tego czsu pojawią się modemy GPRS na EC. Jak nie to sprubuje sprowadzić z za granicy. Co o tym myślicie?
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: Modem GPRS na Express Card slot - skąd go wziąć???

Post autor: Szadzik »

Anonymous pisze:
dreamoftheviper pisze:jesli to nowy laptop to oddaj go do sklepu zeby go wymienili na taki co ma wejscie PCMCIA
Przecież napisałem że mam zamiar kupić go w maju. Może do tego czsu pojawią się modemy GPRS na EC. Jak nie to sprubuje sprowadzić z za granicy. Co o tym myślicie?
Ojojojoj, ja bym się aż tak nie cieszył i nie liczył, na to że tak nowa technologia zaraz będzie wykorzystana, a nawet jeśli sprowadzisz modem z zagranicy to pewnie będzie miał simlocka i na tym skończy się zabawa.
Moja rada: bierz modem na usb, są stabilne a do tego możesz go podłączyć do każdego komputera jakiego zechcesz.
Back to the Future ;)
ODPOWIEDZ