mobile partner v23

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
karol
Użytkownik forum
Posty: 27
Rejestracja: 2009-09-29, 19:37
Lokalizacja: Szczecin

mobile partner v23

Post autor: karol »

witam
Mam takie pytanie jak wgrac na modem samego mobile partnera bez dashboardu? bo posiadam wersje 23 ale tam jest setup i plik bin a setup nie odpala.Prosze o pomoc jak to zrobic bo nie mam zielonego pojecia .Z góry serdecznie dziekuje za pomoc karol
Awatar użytkownika
lesiolo
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 351
Rejestracja: 2010-09-28, 19:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: mobile partner v23

Post autor: lesiolo »

Kolego właśnie wgranie Mobile Partnera do modemu to jest zrobienie dashboardu z tym
Mobile Partnerem,chyba że chcesz mieć stary dashboard to tego MP wgraj sobie na kartę SD
Ps. Na moim chomiku jest dashboard z tym MP tylko po polsku
poczciarz
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2012-07-20, 21:43
Lokalizacja: Kraków

Re: mobile partner v23

Post autor: poczciarz »

Może to i głupie pytanie, ale załadowałem ten MP 23 uruchamiając go, ale jak teraz to uruchomić.

po włożeniu modemu Huawei 173U do portu USB nic się nie uruchamia i nie widzę "dodatkowego dysku w modemie" aby ręcznie uruchomić coś

Poczciarz
Poczciarz
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: mobile partner v23

Post autor: YaHooo »

poczciarz pisze:ale załadowałem ten MP 23 uruchamiając go, ale jak teraz to uruchomić.
Możesz dokładniej opisać co zrobiłeś? Bo nie za bardzo wiadomo. Zainstalowałeś dashboard, czy menadżer do komputera?
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
Maximus Magnus
Stały użytkownik forum
Posty: 139
Rejestracja: 2010-01-21, 07:04
Lokalizacja: Walhala

Re: mobile partner v23

Post autor: Maximus Magnus »

Witam!

Posiadam modem Huawei 3131 h2 z sieci Play bez simlocka z zainstalowaną aplikacją Playa. Chciałbym korzystać z niego w sieci Orange - taryfa Free na kartę. Czy po zainstalowaniu na kompie z Windows 8.1 Mobile Partnera 23 będę mógł korzystać z możliwości kontrolowania wykorzystanych danych z limitu jaki mam na karcie np. przez wysyłanie kodu expresowego - *101*01# ? Przypuszczam, że program obsługuje smsy, bo jest jeszcze taka możliwość sprawdzania - sms ILE na nr 411?
Ze zrozumiałych względów kody expresowe są lepsze ;)

Pozdr.serd. :)
ODPOWIEDZ