sprawdzone firmware + dash do E173-U1 skąd pobrać?

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
adax24
Stały użytkownik forum
Posty: 70
Rejestracja: 2015-02-04, 12:37
Lokalizacja: z ***Cenzura***

sprawdzone firmware + dash do E173-U1 skąd pobrać?

Post autor: adax24 »

Wczoraj zakupiłem do pracy dwie sztuki E173-U1. Pochodzą chyba z UK z sieci O2. Wgrany soft to tragedia. W prawdzie dash Mobile partnera ma odblokowane wszystko co popadnie lecz bardzo długo szuka sieci (Play), bardzo długo loguje i co najgorsze wiele zakładek jest puste. Np. wybór między NDIS a RAS w ogóle nie jest opisany. Widać kropki (ptaszki) do zaznaczania opcji ale opisów i reszty już nie ma. Potrzebuję firmware i dashboard - najchętniej ori bez Playa,PLusa itp.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19162
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: sprawdzone firmware + dash do E173-U1 skąd pobrać?

Post autor: matek451 »

Oddaj to jak najprędzej. Ten modem nie obsługuje UMTS900. Nieprzydatny w większości lokalizacji-poza dużymi miastami u wszystkich operatorów. Poza tym wolny do 7,2Mb/s.
adax24
Stały użytkownik forum
Posty: 70
Rejestracja: 2015-02-04, 12:37
Lokalizacja: z ***Cenzura***

Re: sprawdzone firmware + dash do E173-U1 skąd pobrać?

Post autor: adax24 »

Ja wiedziałem o tym! Mi potrzeba tylko dosłownie pocztę e-mail tym zebrać ale nie chce kart zmieniać za każdym razem. Modemy mają działać w jednej lokalizacji z Play i TMobile i działają. W Play w HSPA mam full zasięg, w TMobile to samo. Downloady mogą być nawet na poziomie 0,5 oby były. Tylko poczta e-mail leci i nic więcej. Za modemy zapłaciłem 30zł za 2szt. więc nie mam co wymagać. Do neta mam LTE i stacjonarnego światłowoda w pracy więc jest ok. Wnerwia mnie tylko BRYTYJSKI niedorobiony dashboard.
ODPOWIEDZ