Prośba do posiadaczy routera Huawei B315

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
W4Ready
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2015-05-17, 11:54
Lokalizacja: Wrocław

Prośba do posiadaczy routera Huawei B315

Post autor: W4Ready »

Witam,
Rozważam zakup tego routera, ale ponieważ mało wiem o możliwościach konfiguracyjnych urządzeń Huawei (operatorzy podają na swoich stronach niewiele informacji o tym modelu, brak danych na stronie producenta), chciałbym poprosić osoby, które kupiły Huawei B315 o wykonanie i udostępnienie zrzutów ekranu ze strony zarządzania routerem.

Będę wdzięczny także za wszelkie opinie oraz informacje techniczne.
zrazik1
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2015-05-15, 11:23
Lokalizacja: Rozwadza

Re: Prośba do posiadaczy routera Huawei B315

Post autor: zrazik1 »

W4Ready pisze:Witam,
Rozważam zakup tego routera, ale ponieważ mało wiem o możliwościach konfiguracyjnych urządzeń Huawei (operatorzy podają na swoich stronach niewiele informacji o tym modelu, brak danych na stronie producenta), chciałbym poprosić osoby, które kupiły Huawei B315 o wykonanie i udostępnienie zrzutów ekranu ze strony zarządzania routerem.

Będę wdzięczny także za wszelkie opinie oraz informacje techniczne.
Napisz co chcesz mieć - konfiguracja WAN czy Wlan?

Jeśli o Play chodzi to WAN masz tylko wybór 3G/4G/Wszystkie , do tego 5 kreseczek zasięgu, no i chyba to wszystko ;)
W4Ready
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2015-05-17, 11:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Prośba do posiadaczy routera Huawei B315

Post autor: W4Ready »

Interesują mnie screeny z całego panelu konfiguracji (najlepiej z urządzenia z brandingiem Play, bo od nich chciałbym kupić).
Jeżeli masz taką możliwość, to zarówno WWAN, Ethernet (LAN&WAN), WLAN, VoIP, Samba (udostępnianie dysków/drukarek USB), diagnostyka i co jeszcze może być interesującego, bo z instrukcji za dużo nie wynika.

Mam nadzieję, że nie okroili zarządzania względem tego, co oferował np. B593-s22.
ODPOWIEDZ