ZTE MF283+ nie działa panel konfiguracyjny w przeglądarce

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Kesny
Początkujący użytkownik forum
Posty: 18
Rejestracja: 2015-01-05, 11:28
Lokalizacja: Lubelskie

ZTE MF283+ nie działa panel konfiguracyjny w przeglądarce

Post autor: Kesny »

Witam, od kilku dni mam problem z panelem konfiguracyjnym routera zte mf283+, nie mam pojęcia co może być tego przyczyną. Otóż po wpisaniu 192.168.0.1 no i hasła wyświetla się on ale.. wariuje. Zakładki typu ustawienia znikają, gdy klikam na inne nic się nie dzieje, czasem strona nie wczytuje się do końca. Nie pomaga opcja odśwież ani reset routera. Musze sobie coś zmienić w ustawieniach a nie mogę nawet tam wejść bo się ta zakładka nawet nie pokazuje a jak sie pokaże i ją kliknę to nie reaguje. Czy ktoś może wie co może być przyczyną tego ? Problem występuje od kilku dni. Pozdrawiam.
piotrek2308
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 199
Rejestracja: 2008-12-15, 19:19
Lokalizacja: Polska

Re: ZTE MF283+ nie działa panel konfiguracyjny w przeglądarce

Post autor: piotrek2308 »

Sprawdź na innych przeglądarkach, zaktualizuj biezące, spróbuj po kablu nie po wifi, przywróć router do ustawień fabrycznych, więcej pomysłów nie mam :D
Awatar użytkownika
Dino
Stały użytkownik forum
Posty: 62
Rejestracja: 2015-02-19, 20:36
Lokalizacja: Pomorskie

Re: ZTE MF283+ nie działa panel konfiguracyjny w przeglądarce

Post autor: Dino »

Mam takie objawy jeżeli jestem na koncu zasiegu routera po wifi.
Podłacz po kablu sprawdź czy jest lepiej.
W najlepszym wypadku restart czyli wyłącz i włącz do prądu.
Ewentualnie reset na obudowie ( przytrzymujesz np. długopisem przycisk obok WPS 5 sek).

Jaka wersja softu?
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: ZTE MF283+ nie działa panel konfiguracyjny w przeglądarce

Post autor: YaHooo »

Kesny a inne strony działają Ci dobrze? Bo to może być problem z MTU. Więcej znajdziesz szperając po forum.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
ODPOWIEDZ