Huawei b315 rozmowy glosowe

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
roxon
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2015-11-20, 23:22

Huawei b315 rozmowy glosowe

Post autor: roxon »

Witam serdecznie wszystkich. posiadam ruter huawei b315 oraz internet na kartę z play od paru lat ,na karcie nazbierało mi się ponad 1 tys zlotych ,a ze play nie ma sms premium w tej taryfie wiec nie mam co zrobić z tą kasą.Moje pytanie jest takie czy jak podłącze do rutera telefon stacjonarny to będę mógł dzwonić używywająć środki finansowe oraz numer z karty sim,zaznaczam ze karta sim umożliwia prowadzenie rozmów głosowych ,ale przekładanie jej do telefonu w celu wykonania rozmowy mija się z sensem:)
kiko80
Stały użytkownik forum
Posty: 112
Rejestracja: 2014-09-13, 07:00
Lokalizacja: nie wiem

Re: Huawei b315 rozmowy glosowe

Post autor: kiko80 »

Wykorzystać środki z konta możesz jedynie przez dzwonienie i smsy mmsy
roxon
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2015-11-20, 23:22

Re: Huawei b315 rozmowy glosowe

Post autor: roxon »

kiko80 pisze:Wykorzystać środki z konta możesz jedynie przez dzwonienie i smsy mmsy
o tym to ja wiem ,nawet to ująłem w poście ,ale pytanie było inne czy do rutera huawei b315 można podłączyć telefon stacjonarny i korzystać ze środków finansowych które są na koncie oraz używać numeru z karty sim gsm z play która jest przypisana do karty sim,nigdzie nie mogę znalezć odpowiedzi na to pytanie ,najprościej podłączyć telefon stacjonarny ale takiego nie posiadam.
kiko80
Stały użytkownik forum
Posty: 112
Rejestracja: 2014-09-13, 07:00
Lokalizacja: nie wiem

Re: Huawei b315 rozmowy glosowe

Post autor: kiko80 »

Twoja i moja wypowiedź jasno stwierdza że nie
ODPOWIEDZ